Problem z uruchomieniem stranglehold.Wyskakuje blue screen

Witam!

Podaje link do tematu utworzonego wczoraj i usunietego do dzialu smietnik z niewiadomych mi przyczyn http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=189716 .Prosze rownierz moderatora o przywrocenie topicu do poczatkowego dzialu gdyz jeszcze jednej osobie pokazal sie takiz sam blad jak mi a z racji ze gra jest swieza na rynku osob potrzebujacych pomocy moze byc wiecej…Otoz problem zaczyna sie po uruchomieniu gry wyskakuje blue screen z komunikatem ze jest blad pliku nv4_disp.Reinstalacja sterow nie pomogla…mam XP sp.2,x2 64 3800+,1gb ramu 800hz,grafike GF 7300gt.Jezeli ktos mial podobny problem i udalo mu sie znalezc rozwiazanie jest proszony o pomoc.Moze ktos sie lepiej orientuje w tym wszystkim i jego porady moga cos wniesc aby wspolnymi silami dojsc do przyczyny rownierz prosze pisac.

Pozdrawiam wszystkich niech moc bedzie z wami :wink:

z tego co wiem to gra nie ruszy z 1gb ramu…

Ruszy ;] Jak nie wiesz to nie pisz. Oto wymagania -

Minimalne -

Minimum System Requirements:

CPU: Pentium 4 2.4GHz Single Core processor

System RAM: 1GB

Video Card: Direct X 9.0c compliant video card with 128MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better, excluding ATI X1550).

Sound Card: 100% direct X 9.0c compatible sound card

Hard disk space: 8GB free space

Zalecane -

Recommended System Requirements:

CPU: Intel Core 2 Duo processor

System RAM: 2GB

Video card:

DX9: Direct X 9.0c compliant video card with 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT or better)

DX10: NVIDIA GeForce 8600 or better

Sound Card: Sound Blaster® X-Fi™ series (Optimized for use with Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 or EAX ADVANCED HD 5.0 compatible sound cards)

Minimalne wymagania sprzętowe!:

Windows XP SP2 / VISTA (Games for Windows compliant)

Dual Core Processor

2 Gigs of Ram

Nvidia 7800 or higher / ATI x1300 or higher

Disk space: 15 gigs

To są zalecane wymagania kolego ;] nie minimalne. Naucz się dobrze szukać i czytać. Takie wymagania jak Twoje widziałem na stronce z Torrentami ;] Więc możesz sobie je wsadzić w kieszeń.

Witam!

Mi taz zdawalo sie ze gra ruszy u mnie bez problemu na moim sprzecie jednak jest cos nie tak.Moze ktos tez sie z tym spotkal u siebie juz?

prawdopodobnie problem jest z dzwiekiem,

zmniejsz jakość i częstość próbkowania dźwięku