Problem z uruchomieniem SubEdita

(system) #1

Witam, proszę o pomoc w sprawie SubEdita.

Problem polega na tym, po instalacji program nie otwiera się. Wszystkie kodeki są w porządku (zawsze instalowałem te same i śmigało), a inne programy np. ALLPlayer działają.

Tutaj natomiast, gdy klikam na ikonkę, po dłuuugich minutach wyświetla mi się tylko taki komunikat:

W aplikacji wystąpił nieznany wyjątek programowy (0x0eedfade) pod tym adresem 0x7c812aeb

Kliknij przycisk OK., aby przerwać działanie aplikacji

Kliknij przycisk anuluj, aby rozpocząć debugowanie programu

I tyle jeśli chodzi o uruchomienie. Ponowne instalacje, pobieranie z innych stron nic nie dało.

Aha jest też kilka folderów, które po odinstalowaniu nie chcą się za nic w świecie usunąć (np. "MatroskaSplitter"). Może to też ważne.

Jeśli nic nie zdziała to polećcie chociaż jakiś dobry program z fajną edycją napisów. ALLPlayer mnie już denerwuje, bez przerwy coś się pieprzy z nimi.

(Koczot) #2

Kurcze, ja mam podobnie:/

Mialem go i pewnego dnia przestal dzialac. Z dnia na dzień. Kompa wyłączyłem po obejrzeniu filmu a rano nic. Mialem takie komunikaty jak Ty a teraz jak go uruchamiam to nic sie nie dzieje ale zauwazylem ze menedżer zadań pokazuje że działa.

Może faktycznie ktoś ma jakąś radę.

mam XP Home

(system) #3

Aha, dodam jeszcze, że zdarza się, że w innych programach też wyskakuje mi jakiś błąd (np. gdy wyłączam ALLPlayera) ale normalnie wszystko działa.

(Kedziorki) #4

Na jakim systemie? Jeżeli na Viście to zainstalowałeś nakładkę na SubEdita do Visty? Jeżeli z tymi sprawami jest OK to poradziłbym ci odinstalować go, ściągnąć ten program: RegSeeker

następnie przestawić po prawej u góry na jęz. polski :). Po lewej będzie opcja "znajdź w rejestrze" - i tu wpisz SubEdit. Wpisy, które wskazują jasno na to, że pochodzą z tego programu usuń i ponownie zainstaluj program.

A swoją drogą to polecam uniwersalny odtwarzacz do filmow KMPlayer. W komentarzach pod tym programem dodatkowo użytkownicy podają linki do różnego rodzaju kodeków do tego programu, ale te co on ma w sobie są wystarczające. Powiem szczerze, że nie spotkałem lepszego odtwarzacza. Ma ogromną możliwość zmiany ustawień i parametrów odtwarzanych plików a dodatkowo jeszcze obsługuje płyty z filmami DVD. Naprawdę polecam.

(system) #5

Niezły ten KMPlayer, ale jak ręcznie włączyć w nim napisy?

(Kedziorki) #6

Prawym przyciskiem myszy na ekranie odtwarzacza i Napisy - Wczytaj napisy :slight_smile: Albo kombinacja klawiczy Alt + O

(X Wojtek2) #7

Jaki masz windows ? Jaki service pack ?

Wejdź we właściwości na mój komputer i ustaw rozmiar pamięci wirtualnej kontrolowany przez system.

Ale najpierw zacznij od usunięcia framework, podaje program:

http://cid-27e6a35d1a492af7.skydrive.li ... p_tool.zip

i spróbuj wtedy uruchomić po restarcie subedita, następnie możesz zainstalować framework od nowa