Problem z uruchomieniem SubEdita

Witam, proszę o pomoc w sprawie SubEdita.

Problem polega na tym, po instalacji program nie otwiera się. Wszystkie kodeki są w porządku (zawsze instalowałem te same i śmigało), a inne programy np. ALLPlayer działają.

Tutaj natomiast, gdy klikam na ikonkę, po dłuuugich minutach wyświetla mi się tylko taki komunikat:

W aplikacji wystąpił nieznany wyjątek programowy (0x0eedfade) pod tym adresem 0x7c812aeb

Kliknij przycisk OK., aby przerwać działanie aplikacji

Kliknij przycisk anuluj, aby rozpocząć debugowanie programu

I tyle jeśli chodzi o uruchomienie. Ponowne instalacje, pobieranie z innych stron nic nie dało.

Aha jest też kilka folderów, które po odinstalowaniu nie chcą się za nic w świecie usunąć (np. “MatroskaSplitter”). Może to też ważne.

Jeśli nic nie zdziała to polećcie chociaż jakiś dobry program z fajną edycją napisów. ALLPlayer mnie już denerwuje, bez przerwy coś się pieprzy z nimi.

Kurcze, ja mam podobnie:/

Mialem go i pewnego dnia przestal dzialac. Z dnia na dzień. Kompa wyłączyłem po obejrzeniu filmu a rano nic. Mialem takie komunikaty jak Ty a teraz jak go uruchamiam to nic sie nie dzieje ale zauwazylem ze menedżer zadań pokazuje że działa.

Może faktycznie ktoś ma jakąś radę.

mam XP Home

Aha, dodam jeszcze, że zdarza się, że w innych programach też wyskakuje mi jakiś błąd (np. gdy wyłączam ALLPlayera) ale normalnie wszystko działa.

Na jakim systemie? Jeżeli na Viście to zainstalowałeś nakładkę na SubEdita do Visty? Jeżeli z tymi sprawami jest OK to poradziłbym ci odinstalować go, ściągnąć ten program: RegSeeker

następnie przestawić po prawej u góry na jęz. polski :). Po lewej będzie opcja “znajdź w rejestrze” - i tu wpisz SubEdit. Wpisy, które wskazują jasno na to, że pochodzą z tego programu usuń i ponownie zainstaluj program.

A swoją drogą to polecam uniwersalny odtwarzacz do filmow KMPlayer. W komentarzach pod tym programem dodatkowo użytkownicy podają linki do różnego rodzaju kodeków do tego programu, ale te co on ma w sobie są wystarczające. Powiem szczerze, że nie spotkałem lepszego odtwarzacza. Ma ogromną możliwość zmiany ustawień i parametrów odtwarzanych plików a dodatkowo jeszcze obsługuje płyty z filmami DVD. Naprawdę polecam.

Niezły ten KMPlayer, ale jak ręcznie włączyć w nim napisy?

Prawym przyciskiem myszy na ekranie odtwarzacza i Napisy - Wczytaj napisy :slight_smile: Albo kombinacja klawiczy Alt + O

Jaki masz windows ? Jaki service pack ?

Wejdź we właściwości na mój komputer i ustaw rozmiar pamięci wirtualnej kontrolowany przez system.

Ale najpierw zacznij od usunięcia framework, podaje program:

http://cid-27e6a35d1a492af7.skydrive.li … p_tool.zip

i spróbuj wtedy uruchomić po restarcie subedita, następnie możesz zainstalować framework od nowa