Problem z uruchomieniem systemu windows 8.1

Witam

 

Od wczoraj mam problem z uruchomieniem komputera. Mianowicie gdy grałem na tym komputerze miałem małą awarie zasilania co spowodowało nagłe wyłączenie się komputera. Po odzyskaniu prąd gdy próbowałem uruchomić komputer na początku było zwykłe ładowanie systemu gdy jednak ekran ładowania się zakończy wyskakuje blue screen że system windows napotkał błąd i że musi go zrestartować po restarcie komputer uruchamia narzędzie automatycznej naprawy które trwa ok. 30 min potem diagnozowanie systemu też 30 min. i a na koniec naprawianie dysku to trwa 20 min po czym restartuje się komputer i wszystko od nowa.

P.S.Dysk, Procesor, Karta Graficzna oraz płyta główna i zasilacz są sprawne.

Płytę z W8 masz ?

Był instalowany z pendrive ale mam go

 

Nośnik z programem do naprawy Windowsa i przywrócić do czasu kiedy konfiguracja była poprawna.

konkretnie czyli mój pedndrive z w8 uruchomić i co

 

Proszę o dokładną instrukcje

 

Uruchomić i znaleźć tam opcję, do naprawy systemu, bądź przywrócenie do stanu Windowsa, przed wystąpieniem awarii.

tego pendrive?

Poczytaj to http://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/13376-windows-8-dysk-naprawy-systemu.html możesz zrobić nośnik na innym komputerze z tym samym systemem. Jeśli  nie masz to mogę pomóc w ten sposób, że wrzucę na jakiś hosting jeśli masz W 8.1 x64 bo ja posiadam taki system. I jeszcze to http://www.pcworld.pl/news/390047_2/Windows.problemy.z.rozruchem.komputera.html

Proponuję przywracanie systemu bo wtedy nie tracisz żadnych danych (może jakiś program, który był zainstalowany po utworzeniu punktu przywracania, ale lepsze to niż stracić wszystkie)

ta_k mam 64 bity i z chęcią przyjmę pomoc_

i niestety nie posiadam komputera z 8.1 ponieważ wszyscy domownicy nie przepadają za tym systemem

 

stracę wszystkie sterowniki?

 

Więc co?

Jak jeszcze aktualne to wrzucę na jakąś chmurkę i podam link. Sterowników nie stracisz, ani żadnych aplikacji zainstalowanych przed datą punktu przywracania, jest możliwość podejrzenia co zostanie usunięte.

Pobierz i wypal płytkę, albo zrób pena np. Rufusem, następnie uruchom z płytki czy pena komputer i postępuj według wskazówek z poradnika, który wcześniej podawałem. https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZif4LZxt6qmz1eYdBAyKDvPC2LsB0UwgAk