Problem z uruchomieniem systemu Windows

Mam problem z uruchomieniem systemy bo kiedy włączę komputer to system uruchamia się normalnie, aż to pewnego momentu kiedy wyskakuje komunikat: coś w tym stylu: przepraszamy że system Windows nie został pomyślnie uruchomiony i że może to być spowodowane zmianą oprogramowania lub sprzętu" a ja nie zmieniałem sprzętu ani żadnych innych rzeczy. Jest jeszcze napisane jakie opcje są do wyboru w celu uruchomienia systemu czyli normalne uruchomienie albo z ostatnimi ustawieniami czy coś takiego ??? Jest jeszcze tryb awaryjny, tryb awaryjny z podłączeniem do sieci,tryb awaryjny z wierszem poleceń. Proszę o pomoc dlaczego tak się dzieje i to tylko czasami. A teraz akurat jakoś uruchomiłem kompa bo walnąłem lekko ręką ze złości w monitor i jak dałem uruchom system normalnie to się uruchomił. Podejrzewam że dzieje się to od czasu zrobienia loga ComboFixem. ???

Zacznij od wykonania chkdsk wszystkich partycji - link.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 189#553189

A ja podejrzewam że jest to zpowodowane nie kompaktybilnymi sterami lub masz nie legalnego wina i dużo Cracków do programów.

Ale jeśli sie myle to:

Jeśli czasmi nie chce system w stać to odepnij Cd-rom. Jesli na odpiętym znowu tak się zdarzy to podepnij znowu.

Ale tak to jest jak sie ma nielegalny system i dużo Cracków.