Problem z uruchomieniem systemu

(KrZys!Ek) #1

Witam.

Mam następujący problem.

Gdy włanczam komputer nie pokazuje mi się żaden pasek, ikony itd. Mam samą tapete... tylko prosze nie pisać czy nie ukryłem ikon lub innych inteligentnych rad :lol: Moge klikać na pulpicie, robić nowy folder, skróty, wordy itd. Gdy zrobie np. skrót do dysku C jest on widoczny na pulpicie lecz gdy na niego klikam nigdzie mnie nie przenosi. Skróty klawiszowe chyba działająale nie jestem pewny bo nie moge zobaczyć efektów... Gdy włanczam komputer w trybie awaryjnym wszystko jest normalnie... tzn wszystkie ikony, paski itd. Wydaje mi się, że wszystko mam przesunięte całkiem do lewej strony... przywacałem początkowe ustawienia moniotra i dalej to samo.

Dodam, że zanim wystąpił ten problem podłanczałem monitor do innego komputera i było wszystko ok lecz (czy przyczyną tego może być to, że komputer był włączony a ja podpinałem do niego monitor?)

Czy jest to wina komputera czy moniotra?

(lazikar) #2

Nie przełączyłes przypadkiem w ustawieniach karty wyswietlania drugiego monitora. Jaka masz karte graficzną.

(Duch) #3

a jak masz rozdzielczości ustawione :roll:

(KrZys!Ek) #4

mam gf fx 5200 ale naprawiłem już ten problem w najłatwiejszy sposób - przeinstalowałem system. Lecz teraz mam kolejny problem;za każdym razem gdy włanczam komputer uruchomiają się same z siebie wszystkie gry jakie mam zainstalowane na komputerze :o

(fiesta) #5

sprawdź co masz w autostarcie :!: :!: :!:

Widocznie je tam wsadzileś, bo skoro uruchamiają Ci się tylko same gry a nie inne programy to nie widze innej możliwości.

(KrZys!Ek) #6

omg. zapomniałem, że zmieniłem nazwe folderu autosart na gry…

dzięki za rozwiązanie problemu.

można zamknąć.

(lazikar) #7

Zastanawiam sie po co ci to było. Nie mozna było utworzyć nowego folderu. Jak ak bedziesz robił to format murowany co tydzień niestety.