Problem z uruchomieniem systemu

Witam.

Mam następujący problem.

Gdy włanczam komputer nie pokazuje mi się żaden pasek, ikony itd. Mam samą tapete… tylko prosze nie pisać czy nie ukryłem ikon lub innych inteligentnych rad :lol: Moge klikać na pulpicie, robić nowy folder, skróty, wordy itd. Gdy zrobie np. skrót do dysku C jest on widoczny na pulpicie lecz gdy na niego klikam nigdzie mnie nie przenosi. Skróty klawiszowe chyba działająale nie jestem pewny bo nie moge zobaczyć efektów… Gdy włanczam komputer w trybie awaryjnym wszystko jest normalnie… tzn wszystkie ikony, paski itd. Wydaje mi się, że wszystko mam przesunięte całkiem do lewej strony… przywacałem początkowe ustawienia moniotra i dalej to samo.

Dodam, że zanim wystąpił ten problem podłanczałem monitor do innego komputera i było wszystko ok lecz (czy przyczyną tego może być to, że komputer był włączony a ja podpinałem do niego monitor?)

Czy jest to wina komputera czy moniotra?

Nie przełączyłes przypadkiem w ustawieniach karty wyswietlania drugiego monitora. Jaka masz karte graficzną.

a jak masz rozdzielczości ustawione :roll:

mam gf fx 5200 ale naprawiłem już ten problem w najłatwiejszy sposób - przeinstalowałem system. Lecz teraz mam kolejny problem;za każdym razem gdy włanczam komputer uruchomiają się same z siebie wszystkie gry jakie mam zainstalowane na komputerze :o

sprawdź co masz w autostarcie :!: :!: :!:

Widocznie je tam wsadzileś, bo skoro uruchamiają Ci się tylko same gry a nie inne programy to nie widze innej możliwości.

omg. zapomniałem, że zmieniłem nazwe folderu autosart na gry…

dzięki za rozwiązanie problemu.

można zamknąć.

Zastanawiam sie po co ci to było. Nie mozna było utworzyć nowego folderu. Jak ak bedziesz robił to format murowany co tydzień niestety.