Problem z uruchomieniem The Sims 2

Witam. Przyjechała do mnie kuzynka i poprosiła mnie o zainstalowanie gry The SIms 2. No więc zainstalowałem włączyłem, pograła, wyłączyła. Następnego dnia również chciała pograć, więc włączyłem jej, lecz ku mojemu zdziwieniu wyskakuje błąd:

ih7iix.jpg

Dzień wcześniej wszystko działało bez zarzutu, następnego dnia klapa, nie działa.

Dodam, że sterowniki do karty graficznej mam najnowsze, direct 11. instalacja DirectX 9.0c nie pomaga.

Gra oryginalna.

System Win 7 64 bit.

http://www.microsoft.com/pl-pl/download … aspx?id=35 Powinno pomóc, choć dziwne, że z dnia na dzień przestało działać. Nie kasowałeś nic?

Nic nie kasowałem, po pobraniu pliku, który podałeś, dalej bez zmian.

Wejdź na stronę EA i poszukaj patcha do tych simsów miałem identyczny problem i pomogło :slight_smile:

Niestety na stronie EA nie ma dostępnych żadnych patchy, są tylko pozostałości po nich: http://www.ea.com/pl/the-sims-2/downloa … 65140aRCRD

Czy może ktoś podesłać linka z jakiegoś innego źródła. Już nie mam do tego siły, kuzynka zaczyna się niecierpliwić, bo nie może sobie zagrać w grę :slight_smile:

Dodane 14.07.2012 (So) 19:24

Odświeżam, bo nikt nie odpisuje :stuck_out_tongue:

Być może ktoś z Was miał taki problem i wie jak go rozwiązać :slight_smile:

A uruchamiałeś grę w trybie zgodności pod windows xp z dodatkiem sp3? pobierz łatkę w wersji 1.0 i prawym przyciskiem myszy właściwości zgodność w wybierz windows xp i zastosuj.ja też miałem taki kłopot z grą flat out I uruchomiłem w trybie zgodności i gra zadziałała :smiley: powodzenia jak by się coś działo daj znać.

Sterowniki ci się nie wysypały od karty graficznej? Zainstaluj ponownie powinno pomóc.

Właśnie tak pomyślałem, żeby przeinstalować stery do grafiki, ściągnąłem najnowszą wersję ze strony AMD, niestety nie poskutkowało.

Po instalacji patcha 1.0 przy próbie uruchomienia gry pojawia się obrazek The SIms 2 i się nic dalej nie dzieje. Nie mam już pomysłu co dalej, kuzynka tutaj siedzi i chce sobie pograć, a ja nie potrafię jej tego ścierwa włączyć :frowning:

Myślałem, że może jakiś crack zdałby egzamin, jednak nie wiem, czy całkowicie mi to tej gry nie spierdzieli.

http://thesims2.ea.com/update/

Wybierz grę, ściągnij exe i go odpal. Uruchom jako administrator w trybie zgodności. Sprawdź czy w managerze urządzeń nie ma żadnych pytajników.

Nadal to samo. Pytajników nie ma żadnych :evil:

Zrób obraz iso tej gry za pomocą alcohol 52% i uruchom z tego grę może płyta jest porysowana i powoduje takie błędy skoro gra nie chce się uruchomić