Problem z uruchomieniem Ubuntu 12.04 po jego instalacji

Witam

Instalowałem Ubuntu 12.04 zatem z jednego dysku wyodrębniłem dostępną przestrzeń 30GB i tam zainstalowałe Ubuntu punkt montowania /, format plikówext4 z księgowaniem itd. Podczas uruchomienia komputera mam do wyboru W7 i Ubuntu tak jak na załączonym zdjęciu. Gdy wybiorę pierwszą pozycje (Ubuntu) to pokazujesię jedynie czarny obraz:/ gdy włączę drugą opcje (tryb ratunkowy) wyświetla się “menu” i tam jest opcja resume - wznów urochamianie systemu… i gdy to wybiore system się włączy. Próbowałem tam też gruba zaktualizować ale to nie pomogło. Wie możektoś w czym może być problem?

Spróbuj uruchomić system z opcją nomodeset - było na forum. Po drugie - podaj wynik skryptu bootinfoscript wykonanego z poziomu livecd:

http://sourceforge.net/projects/bootinfoscript/ .

mnowak02@wp.pl ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif