Problem z uruchomieniem W7 po in stalacji XP

Witam. Mam windows7, ale zainstalowałem XP na osobnej partycji i nie mogę teraz uruchomić Windows 7. Mam tylko 1 system operacyjny (XP) do wyboru, a nie mam płyty instalacyjnej do W7. W7 cały czas jest, mam zajęte około 12 GB pamięci na drugim dysku, ale nie pojawia się menu wyboru SO przy włączaniu. Co się stało i jak to naprawić?

Polecam Google. Od dawna na wszystkich forach napisano: najpierw Win XP, a dopiero potem Win 7.NIGDY odwrotnie. Inaczej tylko kłopot. A osobna partycja nic tu nie zmienia.

Najlepiej posłużyć się programem EasyBCD Ściągamy i instalujemy go na Windows XP i odpalamy. Może się zdarzyć, że pojawi się komunikat o potrzebie instalacji platformy Microsoft .NET Framework 2.0 - jeśli nie jest obecna w Twoim systemie ściągnij ją z Vortalu i zainstaluj - .NET Framework 2.0. Uruchamiamy program i działamy:

:arrow: wybieramy Add/Remove Entries. W sekcji Add an Entry dodajemy nowy wpis - odpowiednio w polach : Windows Vista/Longhorn -> Microsoft Windows7 (tutaj nazwa może być dowolna) -> C:. Następnie klikamy Add Entry i Save,

A dlaczego niby?

Bo znowu programiści w microsoftu coś zrypali… Tylko, że 2 razy zrobiłem kopię zapasową sterowników, a tu nie ma ich na penie! Zainstalować easybcdtez nie mogę, bo wymaga połączenia z netem, a jak tu połączyć, jak karta sieciowa bez sterowników? Chyba trzeba będzie się na linuxa przerzucić, a microsoft do lamusa wyrzucić

To w tym Ci nie pomogę, wybacz :confused: Nie masz na jakiejś płycie recovery sterowniki?

kłopot jest taki że straciłem 10minut z życia(problem się zaczyna kiedy partycja aktywna jest inna (wtedy to był balet)

operacja jest wykonywalna bez tego programu ale już za późno nie masz kopi partycji systemowej(dlatego mam osobną partycje bootującą + w 2 kompach i na dysku przenośnym)

@nowinka

podał rozwiązanie zostaje ci zastosować się do niego