Problem z uruchomieniem win 7

Elo, mam taki problem że jak zainstalowałem win 7 Ultimate 64 to jak komputer wpadał w stan uśpienia to jak z niego wychodził to na pulpicie pojawiała się tylko tapeta i niekiedy znacznik od myszy, to zrobiłem tak że nigdy nie wchodzi w ten stan. I wszystko było ok. aż zachciało mi się zainstalować nowy Catalyst Control Center i nowe sterowniki do karty graficznej.I od tej pory to przy włączaniu komputera kiedy ma się pokazać okno z wyborem użytkownika pojawia się czarny ekran i jedynie co widać to mysz, oczywiście jak wpisze hasło to się loguje ale jest tylko tapeta i nic więcej. A żeby sie normalnie włączył to muszę tak z 3-5 razy go uruchomiać . Oczywiście jak uruchomię go w trybie awaryjnym to bez problemu się włączy. Wie może ktoś od czego to może być ?? Pozdrawiam

wpisz w menedżerze regedit i znajdź

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

przy wpisie Shell powinna widnieć wartość “Explorer.exe”

może to jest przyczyna, że nic poza tapetą się nie włącza

pozdrawiam

To spróbuj na początek wywalić w tym trybie najnowsze sterowniki ATI i zainstaluj starsze lub te z WU, przyczyną czarnego ekranu może być jedna z aktualizacji, informacja niepotwierdzona przez MS, jednak problem dotknął wielu Użytkowników, sam to przerabiałem :wink:

boruwa87 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Zapoznaj się proszę z tym tematem.

viewtopic.php?f=16&t=394978