Problem z uruchomieniem Windows 7 64bit

Otóż coś zrobiłem nie tak i w Partition Magic 8 usunąłem etykietę dysku “c”

Teraz jak uruchamiam system, jest wczytywanie i przez chwilę pojawia się blue screen, nawet nie jestem w stanie przeczytać tego co się tam znajduje, i następuje ponowne uruchomienie komputera.

Nie działa automatyczne odzyskiwanie systemu oraz przywrócenie systemu, a gdy wejdę w konsolę mam tylko

Windows 7 na (nieznane)

X:/

i teraz nie wiem co zrobić…

Jak naprawić ten problem?

Zainstaluj Windowsa na innym dysku, zainstaluj Partition Magic i odkręć to. A druga sprawa: po co usuwałeś etykietę?

To nie prościej ściągnąć Partition Magic w wersji bootowalnej z pendrive i odkręcić wszystko w DOSIE ?

Właśnie szukam tego sposobu i nie mogę znaleźć dobrego programu.

Dodane 02.01.2011 (N) 13:35

mam teraz na partycji systemowej dwa błędy:

Partition table #105 Partition starts on wrong boundary

oraz

#110 Partition table number of sectors is inconsistent

The hard-disk partition table contains two inconsistent descriptions of the number of sectors on the hard disk. This error is serious if both DOS and another operating system use the hard disk. Because DOS uses one description and other operating systems may use the other, data loss is likely once the partition is almost full. To resolve this problem, see the instructions in Resolving partition table errors.

Piszą, że najlepszym sposobem jest usunąć wszystko i zrobić partycje od nowa. Eh… Tak nie chce :stuck_out_tongue:

A jakby z płyty 7 uruchomić ‘narzędzie do rozwiązywania problemów podczas uruchamiania’?

Partycja jest uszkodzona. Jakim programem można było by ją naprawić?