Problem z uruchomieniem Windows 7

Witam,

dzisiaj rano próbowałem włączyć komputer, lecz przed załadowaniem okna startowego (wybór użytkownika) pojawił się “bluescreen”. Próbowałem naprawić system za pomocą “Narzędzia do naprawy systemu podczas uruchomienia” lecz to nic nie daje. Dodam jeszcze, że wczoraj instalowałem najnowsze oprogramowanie Java (z oficjalnej strony javy), nie wiem czy to ma jakieś znaczenie… Próbowałem włączyć system w każdym trybie (awaryjny, awaryjny z obsługą sieci itd.) lecz nadal nic. Przy naprawianiu systemu gdy klikam “pokaż szczegóły problemu” mam następujący problem:

Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Skoro problem zaczął się pojawiać po aktualizacji javy no to myślę, że pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to odinstalowanie jej i obserwowanie zachowania komputera.

Odinstalowujesz normalnie przez Komputer–>Odinstaluj lub zmień program szukasz i klikasz na “Java…” i a następnie na Odinstaluj.

@edit_down

Rzeczywiście przeoczyłem, tak to jest jak się pracuje na wielu kartach :slight_smile:

Wyraźnie napisał że nie może go uruchomić, nawet w trybie awaryjnym. Podaj dokładne informacje BlueScreena, bez nich wiele nie poradzimy…