Problem z uruchomieniem Windows Movie Maker

Witam,

Mam problem z Windows Movie Maker.

Używałam tego programu dość często, ale miałam dwumiesięczną przerwę, i obecnie, za każdym razem gdy uruchamiam program, wyskakuje mi komunikat o błędzie i zamyka się program.

e24b851dcd1536e6.jpg

Jak się domyślam, problem jest z plikiem qedit.dll

W necie trochę poczytałam na temat tego pliku, wg porad z zagranicznych stron, powinnam chwilowo zmienić ten plik inną nazwą, i uruchomić WMM, i wszystko byłoby fajnie, ale ten plik wciąż wraca! !!

Nie wiem, czy coś robię źle, a może problem można inaczej rozwiązać… ale już jestem załamana, bo nie wiem jak uruchomić WMM!

Proszę o pomoc! ![-o<

pozdrawiam :slight_smile:

Spróbuj tej komendy:

regsvr32 qedit.dll /s /u

dziękuję za szybką odpowiedź :slight_smile: tylko… jak mam jej użyć? Przepraszam, nie za bardzo śmigam w tych sprawach… :roll:

Start -> Uruchom…

dziękuję dziękuję bardzo! WMM działa! :smiley:

po prostu ręce opadają…

wciąż mam jednak problem…

Pogram się uruchamia, ale najpierw był problem z odtwarzaniem czegokolwiek co tworzyłam oraz nie chciał mi się projekt zapisać na kompie (pomimo iż wszystkie wymogi zostały przeze mnie dotrzymane) to teraz już nawet niczego nie mogę zimportować, wyskakuje mi komunikat że klasa niezarejestrowana… #-o

Czy ktoś może pomóc?

nigdy wcześniej nie miałam takich problemów… :roll:

Zaaplikuj jeszcze to:

regsvr32 qedit.dll /s

nie działa. Pojawia się wtedy pierwotny problem z qedit.dll :?

spróbowałam jeszcze w ten sposób: regsvr32 qedit.dll /u

ale znowu powrócił problem nr dwa… :roll:

moja rada ODINSTALUJCIE NERO!! u mnie to podziałało,

co prawda mialem troche inny problem - mnie sie poprosu WMM zawieszal co chwile, ale moze na inne problemy to tez dobra rada - nero jest poprostu nie kompatybilny.

pozatym warto tez sprawdzic nowe kodeki i inne oprogramowanie nie zgodne z waszym win!

pozdrawiam

Mathun