Problem z uruchomieniem Windows

Nie wiem dokładnie jak opisać problem w kilku słowach, bo możliwe, że już wystąpił na forum, dlatego jeśli ktoś już może czytał, niech mnie tam odeśle.

Do rzeczy jednak, na czym polega problem. Otóż: powstał już drugi raz (po sformatowaniu partycji), początkowo myślałem, że to wirusy, bo było ich trochę, ale po sformatowaniu, można wykluczyć tę możliwość.

A miało być do rzeczy :slight_smile: A więc teraz:

System ładuje się do momentu, gdy na ekranie pojawia się mały znaczek Windows (kursor również), ale to wszystko jest tuż przed momentem wyświetlenia okna logowania użytkowników.

Nie pomaga tryb awaryjny. Zatrzymanie następuje w tym samym momencie.

Cięzko zrozumiec co tam napisaleś, ale z tego co się zoorientowałem to moze pomorze to:

Start do konsoli odzyskiwania XP

Wpisujesz hasło administratora, jesli takiego nie masz wciskasz enter.

po znaku C:\ wpisujesz kolejno

chkdsk /r

po ukończeniu operacji

wpisujesz fixboot

a potem tak dla wszystkiego mozesz jeszcze dac fixmbr, ale to juz niekoniecznie bo zapiszesz nowy sektor mbr, no ale mozesz zrobic. :lol:

czytałem wcześniejsze wypowiedzi odnośnie uruchomienia systemu XP i nie wiem czy właśnie chodzi mi o to ale może napiszę jaki mam problem:

Przy włączaniu komputera po pierwszym dzwięku mignie obraz a następnie odpala się ekran gdzie jest tylko możliwość uruchomienia systemu w trybie awaryjnym. W samym trybie awaryjnym komputer się odpali ale nawet po funkcji “przywracanie systemu” komputer nie reaguje po ponownym włączeniu wszystko jest tak jak było pierwotnie. Jeżeli ktoś z WAS wie co może być tego przyczyną bardzo proszę o pomoc.

Naprawa systemu z konsoli R po zabootowaniu kompa z płyty XP i komenda.

chkdsk LiteraDysku /p /r

po

chkdsk,literzedysku,p - spacja.

/p: Sprawdza dysk w poszukiwaniu błędów a napotkane naprawia.

/r: Lokalizuje bad sectory

Pomoc

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Tworzenie dysku rozruchowego