Problem z uruchomieniem Windowsa / dysku

Witam miałem problem przy instalacji ts3 wyskakiwal błąd pliku API.xxxxxxxxxxx.dl nie pamiętam do końca nazwy ale niby rozwiązaniem było instalacja c++ runetime jakos tak ale nie zadzialalo to druga opcja service pack 1 dla Windows 7 aktualizacja, niedawno system instalowałem z płytki oryginalnej ale nie podawałem klucza z niej nie mogłem znaleźć pudełka to stwierdziłem ze może legalizatorem Windowsa 7 pobrałem z chomikuj instalacja niby przebiegła dobrze i kazano mi zrestartowac lapka gdy już się wyłączył zaczął się włączać wysoczyło logo samsunga po tym logu czarny ekran na którym jest w lewym górnym rogu taka kreska “_” i od tego momentu się restartuje i tak w kółko pomyślałem ze może sprawdzę inny dysk na nim był win 8 i jak wyskoczyło logo samsunga to się ładował win 8 zmienilem spowrotem na ten stary pogrzebałem znalazłem pudełko żeby system zainstalować i jak chce zainstalować na jakiejś partycji to wyskakuje Windows cannot be installed to this disk. The selected disk has an MBR partition Table. On EFI systems, Windows can only installed to GPT. I utknelem w tym miejscu nie wiem co mam zrobić dodam że nie chce stracic danych z dysku mój laptop to
Samsung 550P
Procesor i7
8GB ram
I ten dysk stary 1TB
O więcej informacji pisać
Z Góry Dziekuje

Bye bye :bear:

https://forum.dobreprogramy.pl/faq

Nie pomagamy użytkownikom, którzy mają problem z nielegalnym oprogramowaniem

Wysyłam… wspomniałem ze mam oryginalnego windowsa

Normalne jak nie z tego komputera system, ma prawo nie wstać.

Co do problemu partycji to można wymusić instalacje czy też usunąć wszystkie jak system Windows 8 nie jest ważny.

W tej chwili nie mam jak podłączyć dysku do innego laptopa rzby wane pliki przerzucić dysk w biosie czyta ten z win 7 ale jak się ukaże ikonka samsunga to po chwili na czarnym ekranie z ta kreska się restartuje i tak w kółko jest jakaś opcja żeby odpalić tego windowsa czy raczej nie?
@ Edit podlaczyłem ten dysk z win 7 do innego łapka i się odpala normalnie czyli musze chyba coś w biosie zmienić żeby mi startował bo w tym samsung miałem noramię win 7 i odpalało go bez problemu

1 polubienie