Problem z uruchomieniem Windowsa i nikt nie potrafi mi pomóc

witam słuchajcie mam problem z uruchomieniem kompa wiem ze mam ustawione w biosie bootowanie z cd ale tego nie robi i głównym problemem jest to ze jak go włączam to wyskakuje mi taki komunikat na czarnym tle:


Przepraszamy ze system Windows nie został pomyślnie uruchomiony.Mozę być to spowodowanie ostatnia zmiana sprzętu lub oprogramowania.

jeżeli komputer przestał reagować, nieoczekiwanie został uruchomiony ponownie lub wyłączony automatycznie w celu ochrony plików i folderów, wybierz opcje Ostatnia znana dobra konfiguracja, aby przywrócić ostatnie działające ustawienia.

jeżeli poprzednia próba uruchomienia została przerwana na skutek awarii zasilania lub nacisinięcia przycisku zasilania lub resetowania, lub jeżeli nie wiesz co spowodowało problem, wybierz opcje Uruchom system Windows normalnie.

Tryb Awaryjny

Tryb Awaryjny z obsługa sieci

Tryb awaryjny z wierszem poleceń

Ostatnia znana dobra konfiguracja (ostatnie dzialajace ustawienia)

Uruchom System Windows normalnie

użyj strzałek w gore i w dol, aby zaznaczyc wybrany system.


i jaka opcje nie wybiorę to niby sie włącza i wraca do tego samego komunikatu nie mogę wejść do biosa i nie czyta windowa z płyty co mam robić proszę o pomoc jakby jakieś pytania to mój gg- 8772506 z góry wszystkim dziękuje

i wybierz

wybieralem ale i tak wraca do tego samego stanu z wyborem uruchomianeia i ktora kolwiek opcej uruchomienia wybiore to niby sie windows uruchamia ale warca do tego samego stanu

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Ponadto, na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.