Problem z uruchomieniem Windowsa

Witam!

Posiadam laptopa Acer Aspire 5745G. Wczoraj oglądałem film na telewizorze przez kabel HDMI i przez przypadek odłączyłem kabel podczas oglądania filmu. Po jakimś czasie chciałem dokończyć oglądanie filmu lecz Windows nie chciał już się uruchomić…(Windows 7 Home Premium) Podczas włączania pokazuje mi się Menedżer rozruchu systemu Windows i taka treść na czarnym polu:

System Windows napotkał problem podczas komunikowania się z urządzeniem podłączonym do tego komputera.

Przyczyną tego błędu mogło być odłączenie wymiennego urządzenia magazynującego, takiego jak zewnętrzny dysk USB, gdy to urządzenie było używane, lub uszkodzenie sprzętu, takiego jak dysk twardy czy stacja CD-ROM. upewnij się, ze magazyn wymienny jest prawidłowo podłączony, a następnie ponownie uruchom komputer.

Jeśli ten komunikat o błędzie będzie nadal wyświetlany, skontaktuj się z producentem sprzętu.

Stan: OxcOOOOOe9

Informacje: Wystąpił nieoczekiwany błąd wejścia/wyjścia.

Bardzo mi zależy aby uruchomić system jeszcze dziś, bo mam tam bardzo ważne dokumenty potrzebne na jutro, bez których mogę mieć problemy.

Proszę o pomoc i pozdrawiam,

Marcin

1.Spróbuj podłączyć telewizor i sprawdz czy błąd się powtarza

2.podłącz dysk twardy do innego pc i sprawdz czy błąd się powtarza

3.Jeśli ten sposób nie wypali masz problem :frowning:

Spółczyje Pozdrawiam

Mateusz

4.może jest uszkodzone złącze więc w biosie może je wyłączysz (sprawdz)

5.Zadzwoń do Microsoftu duże szanse że będzie ok

uciekinier , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978