Problem z uruchomieniem word'a - komunikat (brak odpowiedzi)

Witam, mam problem na moim komputerze. Od pewnego czasu bardzo wolno ( albo wcale) uruchamia mi się Word. Może ktoś mi pomóc w znalezieniu przyczyny. Mogę prosić o krótką instrukcję postępowania?

Uruchom instalke i wybierz opcję Napraw.

Sprawa się tyczy Pakietu Microsoft Office Starter, jak w tym przypadku sprawa wygląda?

Instalator oficjalnie jest dostępny tylko dla producentów, dostawców OEM. Sprawdź czy nie ma modułu szybka instalacja na liście programów. Jeśli nie ma to wybierz w panelu sterowania aplet odinstaluj program i na liście programów odszukaj office i kliknij opcje zmień. Uruchomi się kreator i w nim wybierz opcję Napraw.

Program został odinstalowany i zniknął z listy. Został Moduł szybka instalacja, ale jedyna opcja jaką mogę zrobić po kliknięciu prawym to odinstaluj. Kiedy próbuje odpalić Worda pojawia się informacja: " brak konfiguracji modułu szybka instalacja". Chyba coś ostro namieszałam :frowning:

Pisałem o opcji napraw, a nie odinstaluj. Teraz musisz wgrać ponownie https://docs.google.com/file/d/0B5sKAVPFMTfGaGU5OE5wTEQyMzQ/edit?pli=1

Dziękuję bardzo za pomoc! Wszystko działa.