Problem z uruchomieniem XP professional sp3

witam was wszystkich.

mam tu strasznie dziwny przypadek. a mianowicie trafiła się toshiba satellite A135-S4527, w której oryginalnie siedziała super cudowna Vista. wiec płytka z xp do środka, partycjonowanie hd i instalka nowego systemu.

i tu zaczęły się schody. XP professional w trakcie instalacji wyskakuje okienko ze nie morze uzyskać dostępu do takiego to pliku grpconv.exe , system się instaluje odpala i wyskakuje informacja.

.

no i klikam OK, i administratora. po minucie pokazuje się pulpit, ale nic tam nie można zrobić. ani dostępu do panelu sterowania, prawo-klik na pulpicie właściwości tez zablokowane. informacja

instalowany system to XP professional Sp3.

proszę was o rade ja to doprowadzić do normalności.

Więc najpierw wyjaśnię co to za plik

informacje o pliku

tytuł:

Konwerter grup

autor: Microsoft Corporation

opis: Konwerter grup Menedżera programów systemu Windows

I teraz pytanie do Ciebie czy ten windows jest oryginalny ? Siedzę na kilku forach “Mod Windows” i pojawiają im się takie błędy gdy płyta jest za szybko nagrana bądź suma kontrolna się nie zgadza.

już odpowiadam. doczytałem na jednym, z forów ze jest to problem z dyskiem i może być on uszkodzony. zapisuje pliki, ale ich nie odczytuje. wiec skoro jest on uszkodzony (uznałem) to zablokuje się jego początek i system przesunie się nieco do przodu. pierwsza partycja C więc 10gb następna D 50 i E 50. i instalacja systemu na partycje D. problem rozwiązany, wszystko działa jak należny.