Problem z urządzeniem Bluetooth w Lenovo

Witam, przegadalem tematy na forum, i znalazłem podobny ale nikt go nie rozwiązał. A problem jest następujący, Jestem NIESZCZESLIWYM uzytkownikiem laptopa Lenovo R61E typ 7649-CTO , zakupiłem go z windowsem vistą biussnes. W zwiazku z tym iż nie lubie visty i nie nadaje sie do tego sprzetu zrobiłem downgreade do XP Pro z serwis pac 3. Problemy były od samego poczatku najpierw nie wykrywał urządzenia z dzwieku, po długich bojach naprawiłem, potem mialem probelmy z karta graficzna również naprawiłem, a teraz walcze z problemem nie wykrywa mi urządzenia Bluetooth, pisze ze jest niepodłączony, sciagałem juz sterowniki z strony lenovo wszystkie instalowałem, w róznych kolejnosciach dalej nic nie pomogło, aktualnie skonczyly mi sie pomysły. Prosze o pomoc

Dodane 26.01.2009 (Pn) 16:39

Czy już nikt nie jest mi w stanie pomóc z osób korzystających z forum?? !!

Witam.

W moim Lenovo pojawił się identyczny problem, laptop nie może wykryć urządzenia Bluetooth. Przez kilka dni po zakupie sprzętu Bluetooth działał i można było przesyłać pliki, w tym momencie mam go dopiero 2-gi tydzień i już takiej możliwości nie ma.

Jeśli udało ci się rozwiązać ten problem prosił bym o jakieś info z twojej strony.

Z góry dziękuje za pomoc