Problem z urządzeniem buuetooth. Proszę o pomoc

Witam

mam bluetooth usb adapter s-bt-100 v1.2 i telefonik samsung e250. telefon widzi komp a komp nie widzi telefonu. dodałam “na orbicie” 2 pkt bluetooth - sa ze znaczkiem zapytania. opisałam je jako 11:11:11:11… i 22:22:22:… w sumie nie wiem co robie :slight_smile: moze jakas mała podpowiedź?

szczerze mówiąc nie wiem o co Ci tak właściwie chodzi ale …

U mnie jest to tak: mam podczerwień i gdy położę obok telefon to system go wykrywa jako nowy komputer sony k300i itd. i wyskakuje takie okienko do instalacji nowego sprzętu. Nie wiedzieć czemu jak okienko odsunę gdzieś na bok bez instalowania sprzętu to mogę wysyłać i odbierać co tylko chcę a jak włączę instalację sterowników lub wyłączę to okienko to wszystko się sypie. Jak masz coś takiego to zwyczajnie spróbuj zostawić to okno gdzieś w rogu ekranu i coś przesłać za pomocą prawego przycisku myszy / wyślij do / pobliski komputer.

a się rozpisałem :mrgreen:

nie no …podczerwień mi działa dobrze wysyłam przez nią co chce ale bluetooth’em bylo by szyciej i łatwiej dziś kupilam sobie takie urządzenie … i nie wiem jak go zainstalowac … tzn jak sie ustawia widzialnosc telefonu w komputerze :)…

Majka na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomość, używając opcji Zmień.

chyba sam powinnien go znaleźć tak jak przez podczerwień :roll: masz jakąś płytkę do tego czy coś ?

tak zainstalowałam db buuetooth, jednak żadna aplikacja nie działa, niby sa aktywne i już na orbicie pojawił sie tefon ale nie może on połączyć sie z komp. Dzis kupiłam czytnik kart, wraz z mikro CD… następna kasa - to działa. I juz moge sobie przegrać muzyczke na telefon ale zależy mi na uruchomieniu buuetooth bo mam za duzo kabelków… cześć z nich moglabym wyeliminować uzywając buuetooth np w myszcze czy sluchawkach… Czy mi ktoś pomoże?

Złączono Posta : 12 Październik 2007, 1:10:25

proszę o przesunięcie mojego postu do problemy… zmieniłam tytuł. Mam jedno urządzenie, kt. działa na buuetooth, wiec dlatego w poscie jest komórka. Jednak problem nie jest w telefonie a w niedzialającym buuetooth’em w komputerze. Tak sie składa, że wysyłanie z komórki na komórke buuetooth’em nie przysparza mi żadnych problemów.