Problem z urządzeniem dwl-510

Witam. mam problem ze znalezieniem sterownika do tego urządzenia pod system operacyjny windows xp. teoretycznie ściągnąłem juz kilka, aczkolwiek, nie moge sobie poradzic ze skonfigurowaniem, a to dlatego że programu nie da sie uruchomić;/ gdy wlączam menadżer zadań widnieje on tam, lecz nie pokazuje się żaden jego interfejs.

Szukałem w internecie instrukcje z instalacją, lecz tam wszystkie przeprowadzone są na windowsie 98, a tam ikonka do uruchomienia programu pojawia sie na pasku stanu, a tu w xp nie ma takowej;/ proszę o pomoc

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.

Opisz problem dokładnie,co robiłeś,jaką wersję steru stosujesz i jakie są błędy przy instalacji/uruchomieniu urządzenia.

wesrsja sterownika: D-link ver. 1.00 (pisze, ze powinno dzialać na: windows 98, 2000, nt, xp) takie informacje znajduję na płycie z oryginalnymi sterownikami do karty radiowej)

Mam na kompie zainstalowane dwa windowsy 98 oraz xp. Kiedy instaluje sterownik na tym pierwszym wszystko działa bez zarzutu, pojawia się interface programu, i bez żadnego problemu moge go skonfigurować - net śmiga.

Problem pojawia się kiedy przechodze na windows xp. Tutaj również sterownik instaluje się bez żadnych problemów, prosi o uruchomienie komputera ponownie (więc to czynie), po załadowaniu systemu ponownie jest niemiła niespodzianka, tzn. nie można programu w ogóle uruchomić, nigdzie nie ma żadnego błędu, ale kiedy kilkam na ‘D-Link Air Utility.exe’ nic się nie pojawia, żadne okienko, ani cokolwiek innego, co mogłoby świadczyć o tym że działa ;/ nie mam pojęcia czemu tak się dzieje.

Znalazłem instrukcje instalacji tego sterownika, aczkolwiek przeprowadzona jest ona pod system operacyjny windowsa 98. oczywiście wygląda to identycznie kiedy i ja instaluje to pod tą wersją. Jednak pod windows xp nie ma możliwośc (a przynajmniej ja narazie nie potrafię jej znaleźć) aby ten program urchumić do części konfigurowalnej