Problem z urządzeniem Gamepad

Witam,

Mam problem z padem fimry esperanza eg106 tzn. wszystko na początku było dobrze, ale od jakiegoś czasu zaczeło się coś sypać. Wiem wiem pad za bardzo niską cenę czego tu się spodziewać, ale czy jakikolwiek pad ma prawo wariować podczas rozgrywki. Problem polega na tym jak gram w FIFE 14 (Nie tylko w tej grze tak występuje) to w pewnym momencie zawodnik na polu biegnie w jednym kierunku, a ja oczywiście poruczając gałkę i klikając przyciski na padzie nic nie daje tak wygląda jakby się zawiesił. Lampa analogowa pokazuje czerwone światełko czyli zasilanie jest. Jedynym sposobem na 1 min jest wyjęcie kabla USB i podłączenie go ponownie. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ, ale pada podłączyłem pod USB 3.0. Zmiana na port USB 2.0 nie dało żadnej zmiany to samo występuje. Miałem innego pada na tym USB 3.0 ponad 6 miesięcy i nic nie było.  Reinstal sterowników nic daje. Moim zdaniem natrafiłem na pada z wadą fabryczną, ale kto wie. O właśnie jakby ktoś pytał posiadam Laptopa Lenovo G50-30.

[…]

Nie, kupiłeś tani badziew i już się skończył. To nie jest wada, ewentualnie zostaje Ci gwarancja.

Tak, tani badziew. Nie wiem jak często / długo grasz, ale ja kupując bardzo podobny zakładałem max 200h użytkowania (a na prawdę to był mi potrzebny na 15h)