Problem z urządzeniem nagrywającym

Witam! kupiłem zestaw do skypa i zainstalowałem sobie skypa lecz nawiązując połączenie pokazuje mi się komunikat: “problem z urządzeniem nagrywającym”… Wiem,że chodzi o mikrofon, ale w którym miejscu jest błąd? Korzystając z tekstów Pomocy ustawiłem wszystko jak było podane lecz nie do końca, gdyż nie mogę “wejść” w “sterowniki zaawansowane” opcji regulacji głośności, by tu dokończyć ustawianie opcji. Nie wiem gdzie tkwi problem:( proszę o pomoc! Mam XP

PPM na ikonie regulacji głośności w tray’u(zasobniku systemowym)-> ustaw właściwości audio. W zakładkach Audio i głos przy nagrywanie i odtwarzanie dźwięku ustaw swoją kartę dźwiękową. I sprawdź czy mikrofon masz podpięty do tej kary.

ustawienia mam tak jak podałeś i mikrofon podpięty, ale dalej nic.

Spróbuj tak:

PPM na ikonie regulacji głośności w tray’u(zasobniku systemowym)-> ustaw właściwości audio.Zakładkach Audio i Głos Przy nagrywanie głosu kliknij Głośność i w oknie które sie pojawi zobacz czy masz zaznaczone (zielony ptaszek)w okienku “zaznacz” jak nie to “odfajkuj” i daj głośność na 2/3. Jeżeli to nic nie da spróbuj podłączyć mikrofon do innego kompa i zobacz czy tam działa-może uszkodzony.

herek ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.