Problem z urządzeniem usb( mp3)

Mam problem i bardzo proszę o pomoc. Mam mp3 pisze na nim, że jest to jakieś TREKSTORtm. Mam z nim problem, bo kiedy podłączam go do komputera pojawia mi się dymek “Nie rozpoznano urządzenia USB” :frowning: . Kiedy naciskam ten dymek pojawia mi się okienko, pisze tam między innymi NIEZNANE URZĄDZENIE więc naciskam na to i pojawia mi się następne okienko a w nim jest coś takiego jak STAN URZĄDZENIA gdzie pisze: Brak zainstalowanych sterowników tego urządzenia.

Nie wiem co zrobic, bo na komputerze mojej kumpeli tez mi to mp3 nie idzie. A sterowników nie moge za zaktualizować :frowning: . Co mam zrobić, jeśli się coś da??? Prosze o pomoc i z góry dziękuje.

To sterowniki muszą być a spróbuj w Dodaj nowy sprzęt :confused:

właśnie źle napisałam sterowniki mam ale nie moge ich zaktualizowac

Nie krzycz, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

acha hmm… a spróbowałeś w dodaj nowy sprzęt ???

SPRUBOWAŁAŚ JAK JUŻ COŚ !!

Nie zaraz spróbuje

Ok… hehe mój błąd :smiley:

Nic się nie da zrobić. Tutaj trzeba coś z tymi sterownikami. Tylko co??? pomóż :slight_smile:

hehe coś źle instalujesz :stuck_out_tongue:

Dlaczego uważasz że źle. to napisz mi jak mam to instalować skoro źle. :smiley:

ha ha ha łatwo powiedzieć jak tego nie widze to musi być wina źle zainstalowanych sterowników nie ma innej rady :PPP

“Nic się nie da zrobić”, to znaczy co? Nie działa “Dodaj nowy sprzęt”? Nie znajduje odtwarzacza? Nie widzi sterowników podczas wybierania folderu? Pisz więcej szczegółów. :?

klikam dodaj nowy sprzęt i wyszukuje mi, potem pojawiają mi się dwie opcje i ja daje tą; tak, urządzenie zostało już podłączone (bo mam już to mp3 prawie 4lata i zawsze mi szło bez problemu). Pojawia mi sie lista wiec wybieram z tej listy ten sprzet ktory jest podpisany NIEZNANE URZĄDZENIE. daje dalej i pisze mi ze to urzadzenie dziala poprawnie (a tak nie jest) daje zakoncz i pojawia mi się:

Narzędzie do rozwiązywanie problemów z urządzeniami USB

Całe już to przerobiłam z tym całym rozwiazywaniem problemów i dalej mi nie idzie.

W panelu sterowania, w menedżerze urządzeń wybierz opcję aktualizacji sterowników. Polecam ściągnąć jakieś nowe ze strony producenta. Co to za sprzęt?

pisze na nim że trekstor

i Beat mood

Dodane 15.06.2009 (Pn) 18:04

kiedy sie skonczy ladowac to pisze że windows nie moze znaleźć lepszych sterowników niż są

Odinstaluj sterowniki, pobierz nowe ze strony: http://trekstor.pl/downloads/produkte/i … 19_all.zip

patipszczolka ,

Byłaś proszona o poprawę pisowni w tytule tematu - KRZYK - zignorowałaś zalecenie. :?

Popraw - kolejne zignorowane będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Więcej uwag nie będzie.