Problem z usb na płycie ecsk7s6a

Witam

Problem polega na tym, że nie wykrywa mi żadnych urządzeń wpiętych pod usb. Prawdopodobnie miałem spięcie jakieś-tak mi się zdaje, bo brat instalował mi dodatkowego śledzia. Podłączył pendrive i kom się wyłączył. Włączył i klawiatury już nie widział. Klawiatura pod usb. Podłączyłem ps2 i działa, ale porty usb-martwe. Da się to naprawić?

może poprostu ,odinstaluj całe usb,wszystkie porty,i zainstaluj na nowo,oczywiście sterowniki od płyty głównej,od chipsetu tak najdokładniej,nie wiem czy pomoże ale możesz spróbować,mi też kiedyś usb nie działało z przodu i pomogło

Witam. dzięki za odpowiedz. Zrobiłem co pisałeś, ale w MN nic nie widać-dokładnie. Nie wykrywa go wcale. Czyli pewnie płyta do kosza.

Albo kup dodatkowego śledzia pod usb, wiem tam pisałeś że podłączył i wszystko nie działało.albo to coś już w systemie jest pomieszane,albo masz spalone porty usb,próbowałes robić formata ?

Format nic nie dał. Kumpel serwisant stwierdził, że spalone są porty, czy jakaś magistrala. Bawić się w naprawę już nie było czasu, więc brat dostał go w całości. Komp i tak był już nie pierwszej młodości, więc kupiłem nowy.

procek CORE 2 DUO 2,80GHz BOX E7400 3M LGA-775 1066FSB

dysk twardy HD503HI 500GB SATAII NCQ,16MB

pl. glowna GA-G31M-ES2C VGA CH8 DDR2 SATA2 LAN

karta grafiki HD4670 512M DDR3 PX 128BIT HD/DVI FAN BOX

obudowa zasilacz INSPIRE TRO-753 + zasilacz 550 highlander

pamięci DDR2 PGS ixtreme Gamer Edition 4GB (2x2GB) 1066MHz

napęd LG CH08LS10

Karta dzwiękowa-CREATIVE SOUND BLASTER LIVE 24

chlodzenie Arctic Freezer ixtreme nowy model

Do tego winda7-całość-2100zł

hmm dobry komputer choć uważam że sporo wyszło jak za ten komputer 2100 zł,może dlatego że masz do tego win 7 box ?