Problem z usb, rozłączanie klawiatury itd

Witam,

Mam problem z klawiaturą Genius  KB-G265 , mianowicie od czasu wymiany myszki na steelseries rival , klawiatura zaczęła dziwne rozłączać się w najmniej oczekiwanych momentach.Czasami zdarza się że nie rozłączy się przez cały dzień a czasami potrafi rozłączyć się kilka razy dziennie co jest trochę uciążliwe.

Dodam że podczas rozłączenia wyskakuje komunikat że to urządzenie może działać szybciej ,a system windows automatycznie w tym czasie zaczyna szukac sterowników do klawiatury, po około 1 min wszystko wraca do normy.

Nie pomogł format komputera gdyż problem dalej występuje.Sama myszka działa jedynie w 1 z 8 portów usb z tyłu komputera ,a próba podłączenia jej do innego wejścia kończy się brakiem jakiejkolwiek reakcji choć sama myszka się świeci.Dodam że przed wymianą myszki nigdy z tą klawiatura nie miałem podobnych problemów.Do myszki mam zainstalowane sterowniki ze strony steelseries.

Płyta główna: Gigabyte GA-MA 770T-UD3P

Za wszelką pomoc z góry dziękuje :]

W10 ?

Jeżeli masz myszkę oraz klawiaturę na USB ustaw:

zakładka w BIOS-ie Integrated Peripherals

Własnie , zapomnialem podać systemu , windows 7 home premium 64 bit , w biosie mialem caly czas ustawione te dwie opcje na enabled.

Zainstalowane sterowniki do płyty głównej Chipset?

Przed chwilą pobrałem najnowsze i zainstalowałem , problem z myszką dalej istnieje, działa jedynie w jednym porcie.

Po podłączeniu do innych portów zaczyna wyszukiwac sterowniki mimo że mam zainstalowane, sama myszka świeci się ale nie reaguje , w 1 porcie nawet wyskoczył mi komunikat ze nie rozpoznano urządzenia i wtedy sama myszka nawet się nie świeciła.

Porty raczej są sprawne ponieważ inne urządzenia podłączane do tych portów działają bez zarzutów, co do samego rozłączania klawiatury narazie jest okej ale wydaje mi się że to kwestia czasu ponieważ przed formatem mialem zainstalowane sterowniki do płyty głównej a problem występował.

@Edit 

Właśnie przed chwilą rozłączyło klawiature :confused:

Menedżer Urządzeń - Zarządzanie energią (mysz , klawiatura) ?

Wygląda to tak 

http://pl.tinypic.com/r/dp7oxv/9

http://pl.tinypic.com/r/rku7p3/9

http://pl.tinypic.com/r/971do7/9