Problem z usb w laptopie

Witam mam problem z laptopem(win 7 home 64b).Od kilku dni usb mi nie widzi niczego, momentami działa, gdy np, włącze lapka i 5min działa, później przestaje.

Start->Panel Sterowania->Sprzęt i dzwięk->Menadżer urządzeń-> kontrolery magistrali szeregowej i tam przy dwóch mam pomarańczowy trójkącik (błąd-43)

-Uniwersalny kontroler hosta USB Intel® ICH9 Family - 2934

-Rozszerzony kontroler hosta USB2 Intel® ICH9 Family - 293A

Skany antywirusem pokazały kilka robaków i tu mój błąd kliknąłem usuń, zamiast napraw.Starałem sie przywracać system z kopii zapasowej, ale nic nie dało.

Da się jakoś uratować bez formata?Taki problem, że mam oryginalnego wina, a płytki z nim nie;/

Już nie wiem co robić…

Pomocy.

W wierszu poleceń uruchom sfc /scannow (wiersz poleceń uruchom z prawami administratora).

Dodane 24.12.2012 (Pn) 23:32

Sprawdź w kwarantannie co usunął antywirus.

W antywirusie nic nie pisze, nie ma tego.

A to sfc to tylko mignie…

Dla pewności czy antywirus poradził sobie ze wszystkim zrób skan OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Wgraj od nowa sterowniki od chipsetu, a polecenie sfc /scannow stosujemy w wierszu poleceń (na uprawnieniach administratora) http://pcsupport.about.com/od/toolsofth … cannow.htm

LeKuba , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038