Problem z USB w mp3?

Witam

Mam problem ze swoją mp3 - Creative Zen Micro - otóż dzisiaj zobaczyłem że po podłączeniu jej do komputera mp3 w ogóle nie reaguje. Pokazuje się tylko jakby była ładowana w co wątpię bo ładuję ją już cały dzień, a poziom baterii się nie zmienił. W Moim komputerze nie pokazuje się żaden dysk lub urządzenie przenośne, więc nie mogę dodawać żadnych utworów muzycznych. Ale o dziwo jak włączę w mp3 funkcję pendrive’a to w Moim komputerze pokazuje się dysk przenośny. Więc w czym może być problem? Bardzo proszę o pomoc.

Zainstalowałeś aplikację dołączoną do mp3??

Nie, nie miałem płyty z mp3. A jak się nazywa ta aplikacja?

Dodam, że wcześniej było wszystko ok i dało się dodawać muzykę.

A czy jeśli wyświetli się jako dysk przenośny nie możesz dodawać plików?

GarrD , mogę dodawać pliki, ale wtedy dodaję na pendriva, a nie na mp3, więc co mi to da?

Według informacji tutaj http://pl.europe.creative.com/products/ … =2&listby= powinieneś mieć płytkę z oprogramowaniem.

Myślałem, że jeśli podłączasz mp3 jako dysk przenośny to możesz słuchać tej muzyki.

Ja mam mp4 i bez względu na to, jaki sposób łączenia się z komputerem wybiorę to i tak mogę odsłuchiwać daną muzykę.

Ja mam oddzielonego pendriva od mp3, więc na penie nic nie ma, bo był pusty, a do plików mp3 nie mam dostępu.

Garent-Lipe , nie miałem płytki z oprogramowaniem, ponieważ nie kupowałem nowej w sklepie.

Dodane N, 27 gru 2009, 15:13

Dobra już sobie poradziłem. Wystarczyło zaktualizować sterowniki :wink: