Problem z USB - wykrywa jako NIEZNANE

Witam! Ma problem z urządzeniem o nazwie “Masowe Urządzenie Magazynujące USB”. Za każdym razem, gdy pod przedni panel USB coś podłącze, urządzenie jest wykrywane, jako NIEZNANE. Bardzo proszę o pomoc, bo to męczące każde urządzeniem na tyły kompa podłączać…

A jakie urządzenie podłączasz. Wygląda jakby czytnik kart, aparat lub inne masowe urządzenie magazynujące. Sprawdź, czy jego ikona nie pojawiła się w oknie Mój komputer.

Cokolwiek podłączam, to tak się dzieje. W tym konkretnym przypadku, jest to odtwarzacz mp3. (Dodam, że gdy podłączam je z tyłu, wszystko jest O.K.) Ikonka, o której mówisz, nie pojawia się. Aha, po podłączeniu jakiegokolwiek sprzętu (próbowałem np. z joypadem), w dole ekranu pojawia się dymek “Nie rozpoznano urządzenia USB”. A urządzenie do którego podłączam, to panel zawierający 2 wejście usb, wejście do słuchawek, i mikrofonu, dodam ,że dwa ostatnie działają poprawnie, i że probowałem obu usb-ków.

Sprawdź może przedni panel jest źle podłączony na płycie głównej

Z kabelkami w środku już kombinowałem, i nic. To może być coś ze sterami. Mógłby ktoś podłożyć link do sterowników portu usb, mam xp prof. sp2. Trzeba spróbować wszystkiego, nie…

w xp pro są już sterowniki dla usb 2.0, ewentualnie możesz przeinstalować sterowniki chipsetu. wyraźnie źle podłączony front panel…