Problem z USB

Witam. Mam problem z USB. Chodzi mi o to że od pewnego czasu gdy podłaczam telefon on wrajuje czyli odłacza się i podłacza. Komputer wgl go nie znajduje. Tak samo z pendrivem nie czyta go. Tak jak by prąd do niego nie dochodził bo nawet się nie świeci. Dodam że aparat chodzi beż problemu drukarka też. Proszę o pomoc.

Czy tak samo jest na wszystkich gniazdach USB? Czy tylko na jednym?

We wszystkich.

To się zaczęło dziać od czasu jakiegoś zdarzenia czy tak po prostu, bez powodu? Sądzę, że istotnie jest jakiś problem z zasilaniem i jest to kwestia natury technicznej. Podaj proszę markę i model swojej płyty głównej oraz zasilacza.

Zaczeło się to dziać gdy został wymieniony zasilacz. Myślę że to przez niego.

Zasilacz: Power Supply GMB400WPFC, 1-FAN 12CM (CCC-PSU4-12)

a płyta gówna to nie wiem… nie znam sie.

No to mamy odpowiedź. Badziewny zasilacz. Domyślam się, że poprzedni się zepsuł i trzeba było wymienić. Jedyne co można teraz zrobić to sprawdzić dla pewności na innym, dobrym zasilaczu lub od razu kupić coś porządnego.

Skoro problem pojawił się po wymianie zasilacz to może on jest winowajcą.

Jaką moc miał poprzedni zasilacz? Może ten jest za słaby dla twojej konfiguracji komputera.

No na innym komputerze jest ok. Ehh no nic… w serwisie powiedzieli że dobry zasilacz. Widocznie się mylili. Dziękuje za pomoc :slight_smile:

Tylko przy ewentualnej wymianie zasilacza nie daj sobie znowu wcisnąć kitu. :wink:

Polecam zapoznanie się z tym: http://forum.programosy.pl/czarna-lista … 13278.html

W razie konieczności zakupu zapytaj tu na forum - coś dobierzemy.

On to chyba jest za mocny :smiley: Bo musi stać bez obudowy inaczej sie tak grzeje że się wyłacza.

Ok. Dzieki :slight_smile:

Komputer się grzeje, tak? Czy sam zasilacz? W każdym razie zasilacz jest do wymiany i za mocny raczej nie jest… A jeśli komputer się przegrzewa to należy go dokładnie wyczyścić, sprawdzić temperatury, ewentualnie wymienić pasty termo przewodzące na procesorze, grafice…

madzia11178 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.