Problem z usługą Diagnostics policy (dlugo się włącza)

Witam, od kilku dni mam problem z internetem w viscie; mianowicie po starcie systemu przez około minute nie mam internetu (jest czerwony krzyżyk w trayu), po około minucie włącza się autoryzowanie użytkownika i net chodzi. Jeszcze nie dawno wszystko było ok, tzn po pokazaniu pulpitu odrazu włączało się okno autoryzacji połączenia dial-up (mam neta na login i hasło) i net chodzi. Oczywiście przeskanowałem komputer 2 skanerami a-v (jako tako a-v nie mam żadnego bo nie potrzebuje) i nic nie wykryło.

Gdy kliknę na czerwony krzyżyk ppm i daję diagnozuj i napraw to wyskakuje komunikat o niewłączonej usłudze, wszedłem więc w services ale przy tej usłudze pisze że włączana automatycznie więc wszystko niby ok.

zastanawiam się czy nie zrobić przywracania albo czy nie naprawić systemu z płyty ale może jest jakieś inne rozwiązanie?

21a399c3eb656630m.jpg

Dodane 02.10.2009 (Pt) 14:45

dodatkowo co mnie zastanawia to 2sieci w centrum sieci: fde998d74057a51fm.jpg

Wywal tą jedną nie zidentyfikowaną sieć.Twoja prawidłowa sieć jest pokazana jako druga,możliwe że system najpierw próbuje zalogować się do tej nie zidentyfikowanej i stąd opóźnienia!?

moja to sieć 1: internet2…

A sprawdzałeś na innym menedżerze sieci? Ten mechanizm wbudowany w system potrafi być czasem wkurzający.

nie sprawdzałem innym menedzerem :slight_smile:

Skorzystałem z narzędzia przywracania systemu i pomogło (po pokazaniu pulpitu praktycznie odrazu pojawia się okno dial-up connection, czyli tak jak było)