Problem z usługą Live!

Witam , mam pytanie i kolega mój ma problem , otóż usługa LaJw! jest tak genialnie zbudowana , że ma na liście kraj - Polska , więc mój kolega zarejestrował się i włącza Gears of War , wpisuje Klucz ten od GejM$ for wjindows LaJw! , dalej klika i potem wyskakuje miła informacja , przepraszamy , ale ten region jest nie obsługiwany i teraz nawet do tego LaJw! nie może się zalogować a ten klucz wpisał , a regionu nie da się zmienić na potwierdzenie daje screen:

http://img3.imageshack.us/my.php?image=88094499fy6.jpg

Nie da się zmienić regionu , a klucz jest wpisany , ja całe szczęście wiedziałem i przekonałem się na własnej skórze o inteligencji M$ i wiedziałem o tym , że taki kraj jak Polska nie istnieje on nie i moje pytanie i co z tym zrobić czy ten klucz będzie działać jak założy nowe konto i wpisze ten klucz? Jeszcze nie testowaliśmy , ale… więc proszę o pomoc z tym…

Nie powinieneś mieć problemu z rejestracją na inny kraj.

Nie ma supportu usługi live w Polsce

No właśnie wiem , że nie ma supportu w Polsce i to jest na prawdę debilne… po co robić jak nawet na Singlu nie można grać w te Gearsy… tylko , że mój kolega zarejestrował ten klucz na tym koncie Polskim i czy teraz będzie działać na innym koncie?? Jeżeli nie to da się jakoś wyrejestrować ten klucz?