Problem z "Uśpij" i "Hibernacja" (wyłączają komputer)

Witam

Dosyć często korzystam z “Uśpij” i “Hibernacja” (Windows 7) ale ostatnio napotkałem na pewien problem. Przy wybraniu jednej z tych dwóch opcji ekran gaśnie (na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku) ale pomimo wyłączonego ekranu komputer nadal działa (i tak do kilku minut), po czym się wyłącza, zamiast przejść np. w stan uśpienia. Przy włączeniu pojawia się informacja, że system został niepoprawnie zamknięty, pojawia się tradycyjny obraz jak w tego typu przypadkach (informacja, że “system Windows nie został zamknięty pomyślnie”, odliczanie od 30s w dół, po czym system uruchamia się dalej). Po załadowaniu się systemu można wybrać (ale też nie zawsze) “Wyszukaj rozwiązanie” dla tego problemu, ale nic to nie daje:

http://pics.tinypic.pl/i/00399/2er8gyuvjnlm.png

Jeśli chodzi o opcję “Zamknij” to działa dobrze, zamyka system szybko i poprawnie.

Poniżej załączam logi. Gdyby w logach było widać jeszcze jakieś inne niepokojące rzeczy, to także proszę o informacje (bo nie przesyłałem jeszcze logów z aktualnego systemu do analizy). Piszę o tym, bo też niepokojąca jest jedna rzecz: przy każdym otwieraniu i zamykaniu przeglądarki Chrome wyświetla się komunikat:

http://images.tinypic.pl/i/00399/nfddyft3nxkj.png

Niezależni czy kliknę tak czy nie, to i tak przy kolejnym uruchomieniu przeglądarki znowu wyskakuje te okno.

Poniżej przesyłam logi:

OTL:

http://wklej.org/hash/04c13464cd4/

Extras:

http://wklej.org/hash/4e8aaa4c6df/

GMER:

http://wklej.org/id/1062292/

Z góry dziękuję za pomoc.

zapewne masz włączone uśpienie hybrydowe

Odinstaluj Yontoo 2.053,BrowserProtect.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Usuń(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt

Dokładnie.

Opcje zasilania > zmień ustawienia (aktywnego) planu > zmień zaawansowane ustawienia > Wstrzymaj > Zezwalaj na stan uśpienia hybrydowego > Wyłącz > Zastosuj.

Niestety funkcja “Usuń” w AdwCleaner nie usunęła problemu, o którym pisałem w pierwszym poscie.

Tutaj log z AdwCleaner: http://wklej.org/id/1067129/

“Uśpienie hybrydowe” też jest wyłączone. A tak w ogóle, to gdyby nawet była włączona ta funkcja, tą wątpię, żeby po uśpieniu albo hibernacji komputer włączał się jakby był po bluescreenie… Bo za każdym razem (po uśpij lub hibernuj) zaczyna włączać się tak:

http://pics.tinypic.pl/i/00402/5t5buu1jgbw3.jpg

Ponowny log z OTL: http://wklej.org/id/1067144/

Czy w logach widać coś niepokojącego? Czy wyglądają na “czyste”?

Infekcje nie powodują takiego typu problemów. Przy sprzęcie niekompatybilnym z “uśpieniem hybrydowym” system właśnie wstaje tak jak po bsodzie, a to co zaprezentowałeś na screenie jest tym właśnie(niewłaściwe zamknięcie/odcięcie zasilania)

Prawdopodobnie przyczyna jest któryś ze sprzętów niezgodnych z ACPI. Wiersz polecenia i podaj info po komendach :

[Enter]

[Enter]

[Enter]

Dzięki za odpowiedź. Poniżej informacje po wpisanych komendach:

http://hosting-zdjec.pl/images/166247cmd_log.png

Jedno urządzenie które mogło by sprawiać te problemy rzuca się w oczy, a jest min bodajże modem Huawei, zrób test, przy odłączonym modemie spróbuj wprowadzić system w stan hibernacji/uśpienia.

Po czym to się stało ? Pamiętasz, może instalacja jakiegoś urządzenia / sterownika ?

Teraz dopiero widzę logi i widzę że to Win 7, przedtem nie działała u mnie strona wklej.org, widać błędy uruchomiania usług i ładowania sterownika na razie podaj jeszcze wynikowy raport z komendy :

[Enter]

pojawi się w C\Win\Sys32\ >energy-raport.html <-spakuj,wstaw na http://www.zippyshare.com ,daj linka