Problem z ustawieniami grafiki intel

Witam serdecznie, mam problem z ustawieniami grafiki intel a mianowicie próbuje włączyć ustawienie lecz pojawia się okienko ladowania z napisem inicjowanie i po chwili okienko znika a ustawienie nie włączają się, restart laptopa nie pomaga. Dodam jeszcze że na laptopie mam kartę graficzną GeForce gtx 1050 oraz zintegrowaną kartę graficzną Intel® HD Graphics 630, w ustawieniach grafiki Nvidia nie mam wiele opcji dlatego w ustawieniach intela zawsze ustawiałem sobie rozdzielczości do gier lecz dzisiaj się coś popsuło, proszę o pomoc.

Po co? W grach ma działac NV, Intel ma być wyłaczony i wszystkie te ustawienia sa zbędne., nie działają. No chyba, ze do gier wolisz korzystać świadomie z lipnej integry, to wtedy owszem ustawiaj. :wink:

Napisałem że w ustawieniach Nvidi nie mogę ustawić sobie rozdzielczości niestandardowej bo nie mam tam dużo opcji mam tylko ustawienia 3D, więc ową rozdzielczość ustawiałem w intelu i pytam się w czym jest problem ze ustawienia nie chcą się włączyć.

W tym, że karta Intel jest nieaktywna w czasie gier. Wszystko, co w niej ustawisz nie będzie wykorzystywane. Nigdy.

Rozdzielczość gry modyfikujesz z poziomu gry lub ewentualnie ręcznie w pliku settings.txt

Jeżeli chodzi Ci o to, że “ustawienia integry” nie uruchamiają się, to wina pewnie aktuaziacji Windowsa, ale nawet gdybyd ziałały, to ustawianie czegokolwiek jest pozbawione sensu.

Ustawienia Intela, to jak dłubanie palcem w nosie. Marcin napisał NV ma działać, nie przeskoczysz.