Problem z ustawieniami nakladki video w GF 7600 gs pod agp

Witam wszystkich. Ostatnio sie przerzucilem z R9200 na GF7600 GS ( jest to moj pierwszy GF nie liczac RIVY TNT 2) i mam nastepujacy broblem: podczas odgrywania filmów np na winampie zamiast czystych kolorow widze lekko rózowa barwe jesli chodzi o kolor bialy. Problem zlokalizowalem i jest to ustawienie ciepla kolorow niestety chyba sterowniki mi “wariuja” bo jak wylacze opcje ustawien ciepla kolorow to wszystko jest ok i widze normalny bialy kolor. Niestety po wlaczeniu ponownie komputera problem sie na nowo pojawia a w opcjach jest ustawione wszytko tak jak bylo przed wylaczeniem i aby znow to zmienic musze przestawic cieplo kolorow np na 9500 i spowrotem je wylaczyc i zastosowac>karte testowalem na forcware 93.71 91.47 i jeszcze jakis 3 ktorych ver nie pamietam. Pozostale dane sprzetu WinXP HE SP2 2500xp 256 ram msi kt4v zasilacz 450W aaaaa i jeszcze mala uwaga co do wlascicieli Galaxy 7600 gs na agp tez wam wychodzi taki niski wynik w 3dmarku -13500 pkt ?? bo reszta mniej wiecej sie zgadza ( jesli chodzi o 3dmark03 i 05) z tym co pisza w opiniach a wynik w tym tescie powinien byc o wiele lepszy tak mi sie wydaje. Za opinie i pomoc z gory dzieki :slight_smile:

Złączono Posta : 25.11.2006 (Sob) 22:43

Jeszcze jedno karty nie podkrecalem i chodzi na standardowych taktowaniach a kazde sterowniku usuwalem i instalowalem na nowo po kazdym tescie