Problem z ustawieniami w Windows XP

Witam,

Mam problem, mam karte SD 512 MB z aparatu i kupilem czytnik na usb (pen) do niego, kiedy nie mialem SP2 to wszystko dzialalo czyli dalo sie usuowac pliki i dodawac od kiedy mam wgranego SP2 to pisze ze dysk jest pelny lub chroniony przed zapisem wie ktos moze gdzie trzeba to ustawic zeby wszystko dzialalo,

Z góry dzieki za odpowiedz

pozdrowienia

Fryzjer86

Na karcie jest zabezpieczenie . Prawdopodobnie .

Trzeba przesunąć taki mały suwaczek.

wlasnie to nie to karta jest odbezpieczona w aparacie dziala normalnie (zdjecia sie zapisuja), na kompie tez chodzi ale bez SP2 a juz po wgraniu SP2 pisze ze dysk jest chroniony

Może to:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=92952

witam,

albo ja cos nie umiem ustawic albo to nic nie daje, moze ktos by mi to napisal krok po kroku jak dla lamera bo sie nie dowiem czy robie to zle czy nie. W rejestrze nie mam StorageDevicePolicies.

Bylbym wdzieczny za opis.

pozdrawiam

A czy czasem dwa posty niżej, w podanym temacie nie pisze co zrobić jeśli nie masz tej wartości ?

Jest napisane prubowalem robic ale mi cos nie wychodzi wiec dlatego napisalem zeby mi ktos wyjasnil dokladniej krok po kroku bo nie wiem czy dobrze dopisuje ten klucz prubowalem na rozne sposoby ale nie dziala a mysle ze to musi byc to bo sa te same objawy

No to po kolei:

Szukasz klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\

Na koniec naciśnij na katalog “Control”

W lewym oknie pokarzą ci się różne nazwy. I tam, jeśli nie masz klucza o nazwie “StorageDevicePolicies”, To musisz go utworzyć. Czyli prawym myszy --> nowy --> wrtość DWORD --> nadajesz mu nazwę StorageDevicePolicies

Potem prawym myszy na tej wartości --> Modyfikuj --> i w pole dane wartości wpisz 0 i dajesz ok. Potem restart kompa i napisz jaki efekt. :smiley:

dzieki za ten opis krok po kroku ale efektu nie ma dalej to samo :frowning: