Problem z ustawieniami

9otóż mam problem tego typu że podczas zmienia pewnych ustawień programów, ustawienia w windowsie, chodzi o to ze np ustawiam żeby gg się nie uruchamiały z windowsem no i ok wszystko ale po restarcie i tak jest ustawione że się uruchamia albo np wyłączam zapore ale po restarcie jest właczona, wygląda to jakby bylo ustawione przywracanie systemu z danego dnia a to się dzieje od dobrego tygodnia… Może ktoś mi pomóc bo nie chce robić formata?! Mam nadzieje że dosyć wyrażnie wypowiedziałem swój problem, optymalizacje windowsa wszystko wykonałem… ale to nic nie pomaga

Wklejam logi hijackthis’a i silenta

sprawdź czy nie masz czegoś w autostarcie przypadkiem:

start->uruchom->msconfig->ENTER->zakładka “uruchamianie” i tam przeszukaj liste. wyłącz to czego nie chcesz i już :slight_smile: a co w logach to nie wiem, bo się na tym za bardzo nie znam :frowning:

No własnie nic tam nie ma a co chce żeby było wyłączone to mam ale i tak po ponownym uruchomieniu systemu wszystko powraca do stanu poprzedniego i za cholere nie mogę sobie z tym poradzić :confused: :frowning:

prawoklik na mój komputer->właściwości -> zakładka przywracanie systemu

tam coś pokombinuj…

albo poczekaj tutaj na pomoc jakiegoś profesjonalisty, który się na tym trochę zna…

nie wiem czy to ma coś z tym wspólego ale sprawdź jeszcze “zaplanowane zadania” w panelu sterowania :slight_smile:

Usuń wpis HJT.

Sprawdź czy w żadnym programie (np. zabezpieczającym) nie masz przypadkiem zaznaczonej opcji powodującej nie zapisywanie nowych ustawień.