Problem z ustawieniem grafiki w grze

Witam moj problem polega na tym ze w grze Ghost Recon American Warfighter niemoge ustawic grafiki na HIGH , jest tylko LOW i MEDIUM , troche to dziwne bo mam nowego kompa , a u kumpla na duzo starszym tak samo jest … moj komp to : pentium core 2 duo e6300 , 2gb ramu , Asus geforce 7600gt 256 ddr 128 bit silent

Może ustawienie HIGH jest dostępne jak masz procesor fizyki ?

Czytałem gdzieś że na słabszych kompach HIGH jest niedostępne…

Twój procesor ma zaje*** wydajność w grach ale może gra “wyczuwa” tylko zegar (jak się dobrze orientuje to 1.6 lub 1.8 ).Albo chodzi o coś z fizyką ,ja mam takie coś:

(instaluje się przy instalacji gry).

P.S. Jeżeli nie znajdziesz rozwiązania to gdzieś w katalogu z grą, w jakimś pliku trzeba coś dopisać i wtedy jest taka opcja(high). Poszukaj…

No i wszystko jasne :? Ja też mam ten sam problem z tą grą i chcialbym sie dowiedziec jak to ustawic

no wlasnie , ja tego nieinstalowalem bo myslalem ze to cos w stylu gamespy … :frowning: i to moze byc tego przyczyna

geforc ja mam ageie a i tak nie mam tekstur na maxa

no tez wlasnie zainstalowalem to ageia i tez niemam na maxa , a pliku w ktorym mozna wpisac linijke HIGH tez niemam :frowning: ale nawet grafa na medium jest swietna wg mnie …

a może… przeczytajcie dokumenatcje gry ?

znalazłem takie coś :

i znalazlem to czego szukalem :

ale niestety nieda sie tego zmienic bo plik ten jest w formacie Xml

geforc otwórz to w wordzie i sie da, wprawdzie nie widzę znaczącej poprawy ale mam tekstury na “High”

To Ageia PhysX to sterownik do karty fizyki. Instaluje się czy ma się tą kartę czy nie ma. Chodziło mi o to, że ustawienie HIGH może jest dostępnę jak się tą kartę ma zamontowaną w komputerze a nie tylko ten sterownik.

omg a ile taka karta kosztuje i gdzie ją kupic można ?

Taka karta kosztuje coś około 1000 zł i nie opłaca się tego kupywać bo na razie mało gier z tego korzysta albo i tylko Ghost Reacon i zmniejsza wydajność w większości gier jakie są dostępne

omg , a co ta karta dodaje , przeciez w ghos recon i tak swietna fizyka jest … apropo wlączie ten program ageia jakie tam bajery w nim są :smiley:

Ta karta daje bardziej realistyczne efekty specjalne jak wybuchy , strzały .itp

Więcej o Ageia PhysX: http://twojepc.pl/artykuly.php?id=ageia_physx

http://pclab.pl/art19719.html

Nie wiem z kąd masz takie informacje ale to nie prawda, jest dokładnie na odwrót. Karta symuluje ruch wielu obiektów i cząsteczek, dzięki czemu płynność ruchu przy tysiącach poruszających sie obiektów wzrasta, moża grać w gry przystosowane dla tej karty bez tej karty, ale trzeba mieć naprawdę bardzo mocnego kompa, żeby tylko lekko się cieło. Sam chciałem tą kartę kupić ale jak dla mnie się nie opłaca, zresztą na Youtube jest pełno filmików pokazujących możliwości tej karty, wpiszcie chociażby Ageia physX.

Gier dla niej jest około 4-5. Jedna była nawet kiedyś na vortalu.

Czytałem to w CDA że jak testowali w paru grach zmniejszyła im sie wydajność w niektórych grach przez tą karte