Problem z ustawieniem Pentagram ADSL Lite

Witam!

Mam mały problem z tym routerem. Otóż, ustawiłem w nim przekierowanie portów, zapisałem i zrebootowałem - chodzą dobrze. Następnie wpisałem dane od Neostrady TP, tak, żeby mi się ładnie łączyło. No i też ładnie działało. Internet się połączył, dzieliło na dwa PC, żadnego problemu. Ale potem, gdy w opcjach wziąłem: Save & Reboot, po reboocie neo już się nie łączyło. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Szukałem wszędzie na Internecie i nic. Może ktoś zobaczy jaki mam błąd w ustawieniach. Tylko, że dlaczego działa przed zapisaniem, a po zapisaniu już nie? Dziwna sprawa. Niby to nie ma aż takiego większego znaczenia, Internet działa dopóki routerowi nie zostanie odcięty prąd. Ale chciałbym, żeby działał jak należy. Zamieszczam screen ustawień WAN. Może tutaj ktoś zobaczy jakiś błąd. Naprawdę będę wdzięczny jak ktoś coś dobrego wymyśli :slight_smile:

screenzg0.th.jpg

Jakby co podaję namiary na siebie:

Tlen: torture1

AQQ: 4152799

GG: 4787075

A dlaczego masz “bridge” ustawione na enabled?

Dzięki Ci dobry człowieku! :smiley: Nie wiem dlaczego to było ‘Enabled’. Nie zwróciłem na to większej uwagi. Bardziej na te zaawansowane opcje patrzyłem. Teraz wszystko działa. Widzisz jak to pomaga jak ktoś ‘świeżym’ okiem rzuci na problem. Ja bym patrzył i nie wymyśliłbym.

Jeżeli jest na tym forum opcja ‘pomógł’ to użytkownikowi Bukó proszę dać ze trzy razy. Jeszcze raz dzięki.