Problem z ustawieniem wyszukiwarki

Mam problem z wyszukiwarką. Samoczynnie ustawiła mi się wyszukiwarka Yoog Search i nie mogę jej zmienić a chciała bym korzystać z Google. Próbowałam już parę razy ja zmienić ale po ponownym włączeniu Mozilli znowu ustawia się Yoog Search. Jak to przestawić na Google?

Jak wejdziesz w Dodaj Usuń Programy, to nie masz tam pozycji Yoog Search? Jak jest coś takiego tu odinstaluj.

Poczytaj i wykonaj to co pisze tutaj => viewtopic.php?f=2&t=293607&start=0 oraz daj logi z Combofix i HijackThis tutaj masz instrukcję => viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi wklej na wklej.org albo inny hosting

ale chodzi o to że zmieniła ci się wyszukiwarka jak wpisujesz frazy w pasku adresu czy domyślna w polu wyszukiwarek

chodzi o ta wyszukiwarkę w prawym górnym rogu strony. Dawałam już logi z combo na forum bodajże wczoraj i nic nie było podobno.

Sprawdzałeś w Dodaj usuń programy?!

Jak nie to kolego dał też ciekawego linka viewtopic.php?f=2&t=293607&start=0 Zajrzałaś tam?!

sprawdzałam i nie ma nic w dodaj lub usuń programy

viewtopic.php?f=2&t=293607&start=0 !!

spróbuj kliknąć na logo wyszukiwarki>zarządzaj wyszukiwarkami…

przesuń na samą górę google, daj OK

wybierz google jako wyszukiwarkę, zamknij przeglądarkę i włącz i zobacz czy ci się nie przestawia

Zastosuj Malwarebytes’ Anti-Malware http://cybertrash.pl/Tata/MBAM/Malwarebytes_%20Anti-Malware.html pełny skan - jak coś znajdzie to usuń zaznaczone - pokaż log

:slight_smile:

Klik