Problem z usunieciem 2 katalogow!

Witam

Wiec tak, skorzystalem z Hiden BootCD (czy jako tak) a dokladnie z programu ktory zjajduje sie na plycie, widnieje on pod nazwa “Drive Image 2002” (czy tez jakos tak) wiec w programie zrobilem sobie 2 katalogi D:\temp\backup_1 oraz D:\temp\backup_2 nastepnie zrobilem image mojej partycji zeby sprawdzic jak to dziala… no i po sprawdzeniu chcialem usunac te foldery ale niestety nie mozna… w windowsie wywala mi komunikat ze brak dostepu do folderu… sprawdzalem takze w trybie awaryjnym i to samo, nastepnie z tej samej plytki odpalilem cos podobnego do starego poczciwego nortona commandera i chcialem nim usunac te katalogi i dalej to samo… sprawdzalem czy czasem w Driver Image nie ma opcji usuwania katalogow ale niestety nie ma, mozna je tylko tam tworzyc…

Prosze o pomoc lub informacje jak i czym usunac te foldery, co prawda znam jeden sposob ale niestety nie mgoe go zastosowac a doklanie chodzi mi o fortmat :slight_smile: Pozdro

W takim razie spróbuj je usunąć programem CopyLock

Ja dodam jeszcze jeden program do tego typu zadan.

:arrow: Pocket killbox

wiec CopyLock wyswietla: The operation alied because o an nternal system error… :frowning:

a KillBox he file could not deleted… :frowning:

to ja juz nie wiem jak to mozna usunac skoro nawet takie programiki nie dzialaja…

Sproboj zrobic w Pocket KillBox tak:

killbox9jw.th.jpg

I nastepnie kliknij w czerwone koleczko :wink:

robilem juz na wszystkie inne sposoby, za kazdym razem wyskakuje jakis komunikat o niemoznosci usuniecia tego folderu…

Mialem kiedys podbna sytuacje.

Wyczyscilem wszystko co jest w tym folderze oraz zrobilem go na ukryty bo nie bylo mozliwosci usuniecia go.

Sproboj jeszcze zerknac w procesy i zobaczyc cza nie pracuje jakas aplikacja powiazana z tym programem ktory utworzyl ten folder.

Jesli znajdziesz cos to usun ten proces i nastepnie sproboj usunac folder.

poczytaj również ten temat, może w czymś ci pomoże

Yeah dziala :slight_smile: juz usunalem to dziadostwo :slight_smile:

" jonias" twoj link okazal sie bardzo pomocny, bez tego nie dal bym rady… bo tak myslalem ze cos trzeba z prawami namieszac z tym ze sadzilem ze wystarczy mi do tego Total Commander i zmiana chmod-ow ale jednak sie mylilem… pomogl mi temat: XP - Brak praw do pliku lub folderu

Bardzo dziekuje wszystki za pomoc…