Problem z usunięciem folderów

(squzeezebox) #1

Na pulpicie mam dwa pliki których nie daje się usunąć. Usuwam go i wyskakuje komunikat ,"Prawdopodobnie elementu nie ma już w C:\  sprawdź lokalizacje pliku i spróbuj ponownie".Wyszukiwarka nie może go odszukać. Oba pliki mają po 0 kb. Gdy wrzucę do tych folderów jakieś pliki to mogę je usunąć ale gdy klikam odśwież one dalej się pojawiają na pulpicie i mają  znowu 0 kb. Dodam że pliki się utworzyły gdy montowałem film w camtasia studio i zapisałem te pliki na pulpicie. Program usunąłem lecz nadal nie mogę tych dwóch folderów usunąć. Próbowałem nawet usunąć je w trybie awaryjnym lecz nic to nie dało. Nawet próbowałem je usunąć programem unlocker ale nie udało się ich usunąć. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.    

(darek0107) #2

Sciągnij Total Commander i wtedy usuń nim te pliki

Taka sytuacja powstaje gdy na końcu pliku dodawany jest znak spacji, a po zmianie jego nazwy spacja niknie lecz tablica dysku pamięta dalej plik mimo jego usunięcia.

Jak sobie nie poradzisz to poszukaj na ten temat w necie bo za dużo by tu pisać a problem jest powszechny.

(Dimatheus) #3

Hej,

Puść Scan Diska na dysku systemowym. W czasie tej operacji błąd powinien zostać naprawiony i albo foldery znikną, albo możliwe będzie ich usunięcie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(squzeezebox) #4

Scan disk nie pomógł i nie wykrył żadnych błędów. Spróbuję jeszcze Total Commanderem 

Edit: 

Total Commander pomógł :slight_smile: Dzięki za pomoc  :)