Problem z usunięciem folderu i plików w nim zawartych

a wiec parę dni temu sciągnąłem coś wypakowałem i wszystko było w porządku ale kiedy te pliki okazały się złe chciałem je usunąć i nie mogę. Pisze odmowa dostępu. :frowning:

Mam problem taki ze nie mogę tych plików ani usunąć przenieść, zastąpić mogę je tylko skopiować !!

Dodam ze to sa pliki w stylu .001 .002 .003 itd. proszę o pomoc ![-o<

Zaker93 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

A próbowałeś tym?

Też miałem takie problemy, a Unlocker zawsze je rozwiązywał.

Spróbuj tego programu. http://www.poradykomputerowe.pl/awarie_ … -1609.html

Ctrl + Alt + Delete>Procesy>zabijasz proces explorer.exe później plik>nowe zadanie>Przeglądaj i w otwartym oknie szukasz plików do usunięcia, usuwasz je, po usunięciu klikasz nowe zadanie>explorer.exe i masz usunięte (powinno działać), a jak nie to przed tą porada odblokuj unlockerem pliki i zrób to, co tutaj pisze i powinno być OK :slight_smile:

Zobacz również w trybie awaryjnym F8 do bólu przy starcie komputera.

nie działa

tu nie mam tych plików w rejestrze tylko jakies kody cos w stylu XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX

to nie działa nawet z unlocerem

patrzyłem w trybie awaryjnym i tez nie moge tego usunac

w kazdej tej probie jest odmowa dostepu jak wczesniej pisalem uzywalem programu lockhunter zeby pokazał co korzysta z tego programu i niczego się nie dowiedziałem tak jakby zaden proces nie korzystał z tych plików [Edit]

próbowałem rownież antyvirusem przeskanować nodem32, ale to nie są wirusy

jeszcze raz proszę o propozycje i o pomoc bo tego chole***** nie da sie usunąć ![-o<

Spróbuj użyć jeszcze Delete FXP Files.

…a jak nie zadziała: odpal jakieś distro linuxa live CD gdzie będziesz miał dostęp do dysków i usuń, albo użyj WinPE 2.0.

w tym programie w wersji demo nie mozna usuwac plikow

jakieś distro linuxa live CD moglbys blizej albo opisac krok po kroku jak to zrobic a skad mam wziasc WinPE 2.0 a raczej ktora jego czesc

Problem nadal sie nie rozwiazal prosze o pomoc ![-o<

1 Sposób:

Pobierz Linuxa ubuntu 9.04 z internetu.

KLIKNIJ I POBIERZ

Po pobraniu programem Ashampoo Burning Studio WYPAL/NAGRAJ na płytke obraz iso.

Po nagraniu w BIOSIE musisz zmienić kolejność Bootowania, tego już szukaj w Google, nie wiemy jakiego masz biosa

Po zmienieniu opcji w biosie reset kompa> po włączeniu wkładasz płytkę z ubuntu i nie patrząc resetujesz kolejny raz kompa, po zabootowaniu powinien być ekran wyboru języka, bierzesz Polski, Później klikasz ENTER na 1 opcji (Testuj Ubuntu bez wprowadzania zmian w komputerze) i po załadowaniu linuxa:

U góry: Miejsca>Komputer> Wybierasz dysk i katalog niemożliwy do usunięcia, usuwasz go przyciskiem delete, potwierdzasz i masz :wink:

Jak ten sposób nie działa/masz pytania to pisz, jak nic nie będzie dało się zrobić napisze drugi sposób z WinPE2.0 :wink:

Niestety nie zadzialo czekam na ten 2 sposob winPE?? Moze jeszcze jakies pomysly bo za nic nie wiem jak sie tego pozbyc a to ok.6 GB zajmuje i jest nie potrzebny ![-o<

pobierasz winpe 2.0 z internetu:

poszukaj linka z google-albo w demonstracji DP o WinPE 2.0 był link do pobrania. Po pobraniu plku .iso nagraj go na płytke CD, i uruchom z niej komputer. Po uruchomieniu z menu wyboru wybierz Command Prompt, potem wpisz notepad.exe następnie w notatniku file>open> szukasz pliku do usunięcia usuwasz klawiszem delete potwierdzasz i masz :slight_smile:

2 sposob nie dziala niestety!! czekam na inne pomysly bo chce sie tego pozbyc ![-o<

Zaker93 ,

Byłeś proszony o poprawę tytułu na konkretny - ignorujesz zalecenie moderacyjne. :?

Przy okazji

Proszę poprawić pisownię w swoich postach. W celu edycji posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witam wszystkich ponownie,

Odświeżam i proszę o pomoc, gdyż problem nie został rozwiązany.

W skrócie:

Kiedyś ściagnąłem jakiś plik .rar i wypakowałem, i teraz nie mam kompletnego pojecia jak usunąc ten folder z plikami chyba jest zabezpieczony przez kogoś.

P.S System operacyjny: Windows 7 Ultimate

:lol:

No ale koniec żartów, opowiedz trochę o tym problemie.

Ja od siebie dam Ci radę, żebyś zmienił nazwę tych plików, a potem jeden po drugim, je pousuwał.

Tak na marginesie, mógłbyś gdzieś wrzucić tego rar’a? ;>

Czepiasz się szczegółów a tak po za tym to już troche te pliki mam

Próbowałem pozmieniać nazwy tych plików, ale wyskakuje mi okienko z odmową dostępu.

A tego rara już nie mam bo to już dawno usunąłem.

Dodam również, żę nazwę foldera udało mi się zmienić.

Dodane 07.06.2011 (Wt) 14:41

Wklejam screena i mam nadzieje, że to coś pomoże, bo chcę w końcu rozwiazać ten problem.

http://zapodaj.net/2e7a615e3759.bmp.html

Dodane 10.06.2011 (Pt) 15:24

I co ruszymy z tą sprawą dalej?? Bardzo proszę o pomoc!!