Problem z usunięciem folderu. Proszę o pomoc


(chris24) #1

Witam,

mam problem z usunięciem folderu, który nie zawiera żadnych plików (bynajmniej ja ich nie widzę - opcja ukrywania plików jest wyłączona). Przeinstalowanie systemu z XP na 7 32 nic nie pomogło. Nadal nie mogę usunąć folderu plików, który jest dla mnie zbędny.

Ścieżka folderu wygląda następująco: C>Windows.old>Documents and Settings>a>Dane aplikacji>SecuROM>UserData.

Po kliknięciu na usunięcie folderu otrzymuję komunikat (screen w linku na dole):

Skanowałem system Avastem, Malwarebytes Anti Malware, CC Cleaner - nic nie wykryło, próbowałem usunąć folder programem Total Commander i nic.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc w usunięciu tego folderu. Formatu nie mam zamiaru robić.


(Łukash) #2

Użyj tego programu: http://www.jrtwine.com/Products/DeleteF ... assic.html

http://www.jrtwine.com/Products/DeleteF ... lassic.zip


(Spandau) #3

Dodam od siebie, że jeśli chodzi o usunięcie folderu windows.old to zobacz tutaj http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind ... old-folder


(chris24) #4

Dziękuję za odpowiedzi. Niestety ww. program nie ma możliwości usunięcia dwóch plików, które wykrył. Jest to bezpłatna wersja tego programu, który usuwa max. 5 folderów i pozostałe pliki, lecz tych dwóch nie ma możliwości usunięcia. Do ich usunięcia potrzebuję narzędzia, które jest w bardziej zaawansowanej wersji programu, lecz to wiąże się z wydatkiem kilkuset złotych.

Co do drugiej podpowiedzi, to wiem, o tym. Już tak zrobiłem. W folderze Windows.old pozostał tylko ten ww. folder, z którym mam problem.

Czy możecie coś jeszcze doradzić w tej kwestii?


(Jasiek.w) #5

Zainstaluj: http://www.dobreprogramy.pl/Unlocker,Pr ... 12240.html - później PPM na tym folderze do usunięcia, wybierz z menu kontekstowego Unlockera, a w nim wybierz Usuń - powinno pomóc.


(chris24) #6

Dziękuję Ci serdecznie. To od razu pomogło.

Bardzo dziękuję za udzielenie odpowiedzi. Problem został rozwiązany.