Problem z usunięciem folderu

Witam.

Otóż nie mogę poradzić sobie z usunięciem pewnego folderu. Nie da się go otworzyć, zmienić mu nazwy, usunąć czy przenieść. Kiedy chce go przenieść lub otworzyć to on po prostu tworzy sobie skrót. Nie mogą sprawdzić jego właściwości ani usunąć za pomocą programu Unlocker ponieważ posiada tylko opcje ‘utwórz skrót’. Wygląda to tak:

http://s5.tinypic.com/200w5e1.jpg

Nie mam pojęcia skąd się wziął.

Masz program o nazwie File Shredder? Gdzie jest, na pulpicie czy gdzie? Instalowałeś ostatnio jakieś programy albo co?

spróbój go przeskanować ten folder jakims antywirusem, moze w nim coś ukrytego jest

może jak zainstalowałeś jakiś program to się to pojawiło?

Nie mam tego programu. Folder jest na pulpicie. Pojawił się już jakiś czas temu i nie pamiętam już z czym mi się pobrał. Nie pisałam o tym wcześniej ponieważ próbowałam sama coś z nim zrobić.

Z tym, że nie mogę go przeskanować. Mam program Avast i kiedy chcę wybrać ten folder do przeskanowania z listy to go na niej nie ma.

Pewnie tak. Tyle, że pobieram z sieci wiele plików i nie zauważyłam kiedy i przy pobieraniu jakiego programu się pojawił.

  1. Wpisz w Google usuwanie niewidzialnego folderu.

  2. Znajdź film instruktażowy.

  3. Powtórz to samo tylko użyj nazwy swojego folderu.

Filmy, które znalazłam dotyczyły usuwania folderów których nie widać na pulpicie.Tego typu foldery mają wszystkie opcje natomiast mój folder ma jedynie opcję ‘utwórz skrót’ i jest w pełni widoczny na pulpicie. Tyle, że dla wszystkich programów jest niewidoczny. Po prostu jakby go nie było wcale na pulpicie. Dlatego nie mogę usunąć go żadnym ze sposobów poddanych w filmach, które znalazłam.

Nie ma go też w Mój komputer/Dysk lokalny (C:)/Documents and Settings/Admin/Pulpit

Spróbuj usunąć w trybie awaryjnym (Podczas startu komputera naciskasz klawisz F8. Pojawia Ci się menu i wybierasz Tryb Awaryjny)

viewtopic.php?f=2&t=308433&hilit=+tryb