Problem z usunięciem gry ktora zostala wczesniej usunieta

(Kamilw 1994) #1

Witam serdecznie,

mam duży problem z usunięciem z mojego systemu (Win XP) gry - GTA 4. Nie dało się poprzez Dodaj/Usuń programy, wobec tego zdecydowałem się na usunięcie ręczne, wszedłem do katalogu Program Files/rockstar games i wyrzuciłem wszystko ręcznie, jednak teraz jak wchodzę w Panel Sterowania, właśnie w Dodaj/Usuń programy to ciągle widnieje tam pozycja tego gta 4 lecz z mniejszym rozmiarem.

Ma ktoś jakiś pomysł jak się tego wyzbyć?

Klikając Usuń w Dodaj/Usuń programy otrzymuję taki błąd:

Kod:

http://img232.imageshack.us/my.php?imag ... 296qp0.jpg

Problem jest o tyle uciążliwy, że jak chcę ponownie zainstalować tą grę .

Wobec tego bardzo proszę o jakieś wskazówki jak wyzbyć się całkowicie tej gry z systemu i jak go usunąć z Dodaj/Usuń programy..

Pozdrawiam.

(Kabuto1378) #2

Ale w czym w ogóle problem wchodzisz do katalogu Program Files usuwasz katalog z grą uruchamiasz właściwie dowolny darmowy program czyszczący rejestr systemowy czyścisz rejestr i powinno być wsio.

(Kamilw 1994) #3

zrobilem tak ale nic nadal ten błąd

(Sebos99) #4

No tak jeśli się nie dało normalnie odinstalować należało użyć Revo Uninstaller. Spróbuj zrobić to tym programem, może da radę usunąć te resztki.

(Agatonster) #5

kamilw.1994 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Kamilw 1994) #6

ok dzięki udało się tym programem :slight_smile:

choć jakieś drobne w rejestrze pozostałości zostaly