Problem z usunięciem gry ktora zostala wczesniej usunieta

Witam serdecznie,

mam duży problem z usunięciem z mojego systemu (Win XP) gry - GTA 4. Nie dało się poprzez Dodaj/Usuń programy, wobec tego zdecydowałem się na usunięcie ręczne, wszedłem do katalogu Program Files/rockstar games i wyrzuciłem wszystko ręcznie, jednak teraz jak wchodzę w Panel Sterowania, właśnie w Dodaj/Usuń programy to ciągle widnieje tam pozycja tego gta 4 lecz z mniejszym rozmiarem.

Ma ktoś jakiś pomysł jak się tego wyzbyć?

Klikając Usuń w Dodaj/Usuń programy otrzymuję taki błąd:

Kod:

http://img232.imageshack.us/my.php?imag … 296qp0.jpg

Problem jest o tyle uciążliwy, że jak chcę ponownie zainstalować tą grę .

Wobec tego bardzo proszę o jakieś wskazówki jak wyzbyć się całkowicie tej gry z systemu i jak go usunąć z Dodaj/Usuń programy…

Pozdrawiam.

Ale w czym w ogóle problem wchodzisz do katalogu Program Files usuwasz katalog z grą uruchamiasz właściwie dowolny darmowy program czyszczący rejestr systemowy czyścisz rejestr i powinno być wsio.

zrobilem tak ale nic nadal ten błąd

No tak jeśli się nie dało normalnie odinstalować należało użyć Revo Uninstaller. Spróbuj zrobić to tym programem, może da radę usunąć te resztki.

kamilw.1994 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

ok dzięki udało się tym programem :slight_smile:

choć jakieś drobne w rejestrze pozostałości zostaly