Problem z usunięciem i zainstalowaniem AV

Otóż mam mianowicie taki problem. Chciałem usunąć Comodo AV ale ZOSTWIĆ Firewalla. Odpalilem przez Revo zaznaczylem wywal AV ale potem przy kasacji plikow usunelo caly folder. Gdy probowalem ponownej instalacji lub calkowitego usuniecia nie dalo sie. Tzn usunac nie mam jak bo folderu ani nic nie zostaly. A jak wybieram podczas instalacji " ok" przy wyborze jezykow to nic sie nie dzieje. Probowalem zainstalowac Avire ale leciał pasek “przygotowanie do instalacji” a po niem tez nic znikał i to wszystko. I teraz mam pytanie. Czy da się to COMODO jakoś całkowicie wywalić z kompa np przy pomocy jakiegoś programu np OTL itp ? Prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam!

Edit: Po ściągnięciu Avasta i probie zainstalowania po naciśnięciu na ikone wyskoczyło mi że nie mam wystarczających uprawnień administracyjnych. Dodam że na komputerze jest tylko 1 konto

Jeśli masz xp-eka to przed startem systemu wciśnij F8 i wybierz uruchomienie z ostatnią dobrą konfiguracją, powinieneś odzyskać wszystkie uprawnienia i może coś to pomoże przy instalacji czy dezinstalacji…

To tak, chciałem przed tem zrobić przywracanie systemu ale niestety również brak uprawnień. Więc zastosowałem się do twojej rady lecz również nic. Proszę o pomoc system niedawno stawiałem…

Przy okazji… żeby nikt nie pisał o programach CCleaner i Glary Ulities bo ich używam !

Pozdrawiam

Edit. Próbowałem przywracania z programem Revo ale nie dało się więc chciałem normalnie przez windows. Klikam ikonkę z pomocą i obsługą techniczną i nic się nie dzieje. Pozdrawiam

Edit. Uruchmić chciałem Przywracanie po przez Panel sterowania ale taki sam komunikat jak przy Revo !

Proszę ratujcie :]

edit. Problem chyba rozwiązałem. Uruchomiłem Tryb Awaryjny i włączyłem tam przywracanie systemu. Po uruchomieniu komputera pojawił mi sie komunikat ze nie mam uprawnień ale już przywracanie mogę normalnie ustawić :] teraz wywale

tego ZComodo bo mnie zdenerwował

Dzieki za zainteresowanie !!

Pozdrwaiam !