Problem z usunięciem niedopobranego win10

Witam,

Mam problem z usunięciem pamięci z dysku C. Chciałem zainstalować win10 tym sposobem że klika się na  ikonke koło godziny i daty. Teraz chce zainstalować poprzez sposób z użyciem windows media creation czy coś takiego, żeby zainstalować win10. Tym sposobem pierwszym z ikonką to wszystko było ok aż do momentu gdy mam przygotowywanie do instalacji, mam tak od 5 godzin na tym samym miejscu i nic się nie zmienia. Postanowiłem zainstalować win10 przez ten sposób drugi. Tylko jest problem, bo muszę mieć 8 gb na dysku a mam 6gb. Jak usunąć te 4gb które pobierałem w pierwszym sposobie? Da się cofnąć to wszystko?

Rozumiem, że chcesz usunąć folder z dysku zawierający pliki z upgradem do Windows 10? Jeżeli tak zapoznaj się z tym wpisem: http://betanews.com/2015/09/11/remove-unwanted-windows-10-upgrade-files-from-windows-7-and-windows-8-x/ (fragment dot. Disk Cleanup).

Sorry ale nie znam angielskiego dobrze i nie rozumiem o co tu chodzi.

Edit: Zrobiłem coś tam usunąłem te kb i jakieś tam cyferki usunąłem to co pisało ale to nie zwolniło mi 6gb na dysku tylko 1,3gb. Jak reszte gb dostać?

Folderu $Windows.~BT na dysku systemowym już nie masz? Pliki tymczasowe również zostały usunięte? Sprawdź w takim razie np. programem SpaceSniffer gdzie podziało się brakujące wolne miejsce.