Problem z usunieciem plików z pendriva

Witam. Mam taki problem zgrałem koleżance parę plików na pendriva, i teraz prosiła mnie żebym zgrał jej drugą cześć. I podłączyłem pendriva pod laptopa i normalnie biorę prawym i usuń plik się usuwa następnie usuwam jeden folder i wyskakuje mi komunikat że plik Audio nie jest pusty więc wchodzę w ten folder audio i go usuwam. I następnie wychodzę i co te pliki co wcześniej usunąłem powróciły. Wiec spróbowałem przez program Unlocker i się ładnie wszystkie usunęły więc odłączam pendriva i podłączam z powrotem czy na pewno usunęło i co pliki są nadal no to znów biorę przez Unlckera i tam wyskakuje komunikat że folder został usunięty, gdy biorę prawym klawiszem myszy usuń to wyskakuje mi komunikat katalog nie jest pusty. Wiec moje pytanie jest takie jak się tych plików pozbyć do niby że są usunięte ale one są i zajmują mi miejsce? Bardzo proszę o pomoc

Nie masz blokady przed zapisem ? Jak nie format pena :slight_smile: Jak nie pomoże pen jest na wymarciu, jak nie pomoże format przez jakiś bootowany program do partycjonowania trza będzie kupić nowy :slight_smile:

Nie mam blokady przed zapisem