Problem z usunięciem pliku filmowego

(manfred1) #1

Witam serdecznie znalazłem pewien film na swoim lapku i próbowałem go usuną niestety wyskoczył mi komunikat że muszę mieć uprawnienia do wykonania trrj operacji. Jestem zalogowany jako administrator dlatego nie wiem o co chodzi z tymi uprawnieniami. Zauważyłem w lewym dolnym rogu pliku ikonkę z dwoma ludzikami nie wiem czy to jest związane z udostępnianiem dego pliku ? Proszę o radę jak pozbyć się tego pliku?

(Revolver0) #2

Spróbuj uruchomić kompa z live Linuksa, lub zainstaluj unlockera.

(velover) #3

CTRL ALT DEL wybierasz explorer.exe i zakańcasz jego zadanie. Następnie plik, nowe zadanie, przeglądaj, znajdź plik i go skasuj. Po wszystkim klikasz x, w polu nowe zadanie wpisujesz explorer.exe i to wszystko. Mam nadzieję, że pomoże

(manfred1) #4

Nie bardzo rozumię to nowe zadanie przeglądaj w czym to jest?

beznazwy1k.jpg

(Hen Gra) #5

a może spróbuj ustawić właściciela tego pliku na siebie, potem dajesz sobie odpowiednie uprawnienia i wtedy skasuj

velover to co piszesz raczej nie zadziała gdyż tu nie chodzi o to, że plik jest używany przez jakiś proces

(manfred1) #6

Powiem tak próbowałem różnych opcji z właścicielem i bez dopiero program unlocer załatwił wszystko. Plik skasowałem i mam spokój. Pozdrawiam i dzięki za pomoc